TezTour kelionės

TezTour kelionės

nuo 364 eurų asmeniui

Kelionės su TezTour

TezTour - daugeliui puikiai žinomi, Lietuvoje daugiau nei 18 metų kelionių sferoje dirbantys kelionių organizatoriai. TezTour turi didelį kelionių pasirinkimą į įvairias šalis, o populiariausios kelionės su TezTour yra į Turkiją, Egiptą, Bulgariją ir Graikiją (Kretos sala). Kitos TezTour populiarios šalys ir salos yra Peloponesas, Korfu, Rodo sala, Ispanija, Tenerifė, Gran Kanarija, Maljorka, Italija, Kipras, Portugalija ar net JAE Dubajus, Abu Dabis. TezTour poilsinės kelionės populiariausios šeimų tarpe, tačiau puikiai tinka ir draugų kompanijoms, poroms ir jaunimui. Platus TezTour paskutinės minutės kelionių pasirinkimas padės ir tiems, kurie nespėjo susiplanuoti kelionės iš anksto. Prie didelio TezTour kelionių atostogų krepšelio rasite ne tik poilsines keliones ar paskutinę minutę, bet ir pažintines ar žiemos (slidinėjimo) bei egzotines keliones. 

TezTuras - tai kokybiškas kelionių partneris, kuris glaudžiai bendradarbiauja su mūsų kelionių agentūra, todėl galime užtikrinti kokybišką ir sklandų bendravimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. TezTuras skrydžius vykdo kiekvieną dieną, o įprastai, į Turkiją, Egiptą ir Graikiją kelionių organizatorius turi ir daugiau nei po kelis skrydžius dienoje. Nors organizatorius kartais vykdo įvairias akcijas, tokias kaip ,,Tez Tour bambadieniai'', skelbia nuolaidos kodus, tačiau net ir be jų - esame pasiruošę pasiūlyti Jums geriausią įmanomą kainą Tez Turo kelionėms. Tez Tour keliones internetu / online - gali būti tai, ko Jūs ieškote! 

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F