Kelionės į Šarm El Šeich su viskas įskaičiuota

nuo 340 eurų asmeniui

Kelionės į Šarm El Šeichą

Kilometrais besitęsiančių auksinio smėlio pakrančių, milžiniško viešbučių pasirinkimo, senovės kultūros ir modernių sprendimų sostinė, labiausiai garsėjanti dėl savo išlaikytų koralinių rifų gausos ir spalvingų jūros gyventojų įvairovės - atostogos Šarme (Šarm El Šeiche - Sharm El Sheikh) sužavės kiekvieną. Arčiausiai Europos esantis Egipto Raudonosios jūros kurortas, Šarm el Šeichas, yra Akabos įlankos brangakmenis. Tai ne tik nardytojų rojus ir idiliška atostogų vieta, bet ir puiki bazė žygiams į Sinajaus pusiasalį ar kitoms pažintinėms, aktyvioms bei ekstremalioms ekskursijoms. Apgyvendinimo pasirinkimas čia didelis ir įvairus: nuo kuklių ir jaukių iki prabangių, šeimoms ar tik suaugusiems skirtų viešbučių, o aktyvus naktinis gyvenimas siūlo platų barų bei naktinių klubų pasirinkimą. 

Nardymas Šarm el Šeiche

Prie Sinajaus krantų yra tiek daug puikių nardymo vietų, kad net tie, kurie kasmet grįžta čia atostogauti, sunkiai spėja jas visas aplankyti. Čia rasite ne tik krištolo skaidrumo jūrą, didingus rifus ir gausią jūros gyvybę, bet ir daugybė nuskendusių nuolaužų Sueco įlankoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Nors Sinajaus pakrantėje šilta ištisus metus, tačiau šalčiausią žiemos mėnesį dienos vidutinė temperatūra sieks 24 laipsnius karščio, o karščiausią vasaros mėnesį čia sulauksite ir 40 laipsnių karščio temperatūros. Lankytis Šarm El Šeiche maloniausia bus rudens-pavasario mėnesiais, tačiau galite turėti omenyje, kad net ir šalčiausią mėnesį čia jūros temperatūra niekada nenukrenta žemiau 20-21 laipsnio, tad atostogomis čia galite mėgautis ištisus metus.

Pigiausi pasiūlymai įprastai vykstant į Šarm El Šeichą yra sausio - vasario mėnesiai, tuo metu kai dienos temperatūra Egipte mažiausia iš visų metų laikų. Tačiau jei norite ramesnio poilsio, kai turistų kiekis mažesnis, rekomenduotume svarstyti čia apsilankyti spalio-lapkričio mėnesiais.

Skrydis iš Vilniaus į Šarm El Šeichą trunka apie 5 valandas.