Kelionės į Turkiją su viskas įskaičiuota

nuo 349 eurų asmeniui

Kelionės į Turkiją 

Kaitri saulė, šilta žydra jūra, kokybiški paplūdimiai ir tavo jaukus viešbutis su ,,viskas įskaičiuota''. Ko dar gali trūkti? Turkija turi tiek daug pasiūlyti, kad vienos kelionės čia - neužteks. Kelionės su viskas įskaičiuota Turkijoje tinkamos visiems. Daugybę viešbučių čia yra pritaikytų šeimų poilsiui su vaikais, kuriuose rasite didžiulius vandens akva parkus ir vaikų klubus, kurie užims mažuosius visą dieną, leisdami tėvams atsipalaiduoti ir pajusti tikras Turkiškas atostogas. Ieškote prabangos? Turkijoje yra įsikūrę vieni garsiausių viešbučių pasaulyje, kurie užtikrins pasaulinio lygio aptarnavimą, tobulo skonio virtuvę ir dieviškus masažus kartu su visomis SPA paslaugomis. Turkijoje pat rasite daugybę romantiškoms akimirkoms tinkamų viešbučių poroms su viskas įskaičiuota maitinimu, tobulam Jūsų poilsiui.

Daugiau nei tik paplūdimio atostogos

Ieškote kelionės, kurioje netrūktų visame pasaulyje garsių architektūrinių šedevrų, tarp kurių senovės Romos miestai bei didingos Dievų šventyklos? Galbūt domina dar Antikos laikais menamų žygdarbių istorijos? Ar tiesiog ieškote žavingų paplūdimių ir gurmaniškos virtuvės patiekalų? Visa tai ir dar daugiau pasiūlys Turkija! Atostogos Turkijoje, vos tik atvykus, prisistatys Jums įspūdingų kraštovaizdžių ir spalvingų tradicijų fone, kartu su įdomiausiomis lankytinomis vietomis, aktyviomis pramogomis ir ... Priežastis kodėl poilsinės kelionės į Turkija yra tokios populiarios, tai puikūs viešbučiai, kuriuose rasite tiek veiklos, kad kartais net ir nesinorės iš jų išvykti. Tiesa?:) Kelionės į Turkiją su viskas įskaičiuota taip pat draugiškos Jūsų piniginei. Čia, kainos mažesnės nei Europoje, todėl pigios kelionės į Turkiją yra vienas populiariausių pasirinkimų jau daugybę metų iš eilės.

Atostogos Turkijoje

Nuo vakarėliais ir įspūdinga gamta garsėjančio Bodrumo iki saulėtų, turkio spalvos krantų Alanijos regione – kelionės į Turkiją patiks net ir patiems išrankiausiems poilsio ieškotojams. Aziją ir Europą apimantis turtingas kultūros paveldas pasitinka už kiekvieno kampo. Žadą atimantys peizažai, kuriuos galime pavadinti kiekvieno fotografo svajone: vešli augmenija, auksiniai paplūdimiai ir stūksantys didingi kalnai. Jei esate gurmanas, savo atostogas Turkijoje rasite ir Jūs - pasiruoškite malonioms gomuriui staigmenoms. Aktyvios pramogos ir nuotykiai Turkijoje tikrai ne svetimas dalykas. Tyrinėkite pakrantes nardydami, plaukiokite burlentėmis ir baidarėmis. Išbandykite kanjoną kalnų tarpekliuose ar plaustais, per šėlstančias upes, leiskitės į adrenalino kupiną kelionę. Žygiais nukeliaukite į nacionalinių parkų ir atokių miškų širdis. Keliaukite po Turkiją ir mėgaukitės atostogomis, kurias norėsite kartoti dar ir dar kartą. Nuostabus klimatas Turkiją kviečia aplankyti nuo pat ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Paplūdimio atostogoms ir poilsinėms kelionėms čia, Turkijoje, vasaros sezonas yra ilgas, karštas ir saulėtas. Ir visai nesvarbu ar tavo tikslas - pigios kelionės į Turkiją ar prabangios kelionės, visi ras ko ieško.

Dažniausiai užduodami klausimai

Lietuvos piliečiams, keliaujant į Turkiją, viza nėra reikalinga

Taip, pasas keliaujant į Turkiją reikalingas ir privalomas, jis turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės grįžimo, kitu atveju keliautojai gali būti neįleisti į lėktuvą, todėl jei Jūsų pasas negalios 6 mėnesius po kelionės pabaigos, pasikeiskite jį iki kelionės pradžios.

Turkija oficialiai įvardinama kaip saugi šalis turistams. Tačiau, reikia turėti omenyje, kad kaip kiekvienoje kitoje užsienio šalyje, taip ir Turkijoje, visuomet reikia ypač saugoti savo daiktus ir būti atsargiems su nepažįstamais žmonėmis. Keliaujantiems automobiliu, visuomet turėkite omenyje, kad vairavimo įpročiai Turkijoje yra kitokie nei Europoje, todėl čia reikėtų ypatingai atkreipti dėmesį į saugų vairavimą.

Turkijoje kainos yra pigesnės nei keliaujant po Europą. Kaip pavyzdys, valgant įprastame, vidutinės klasės vietiniame restorane, galite tikėtis sumokėti už valgį apie 5 Eur, kai Europoje išleistumėte 10-15 Eur. Įsigyjant avalynę, drabužius ir kitas prekes, kainos taip pat bus mažesnės nei Europos šalyse, tačiau kokybės prasme niekuo nenusileis. Turėkite omenyje, kad turistinėse vietose kainos bus didesnės ir gali siekti panašų į Europos lygį.

Turkijoje vartoti alkoholį galima sulaukus 18 metų. Barai, naktiniai klubai ir viešbučiai turi didelį pasirinkimą vietinės gamybos ir importinių alkoholinių gėrimų.

Taip. Kainos tiek alkoholio, tiek kitų produktų Turkijoje yra pigesnės nei Europos šalyse, todėl ir pati kelionė su ,,viskas įskaičiuota'' - pigesnė. Nors kai kuriose Europos šalyse taip pat galima rasti konkurencingų pasiūlymų, kaip pavyzdys Bulgarijoje, tačiau geriausias kainos ir kokybės santykis ,,viskas įskaičiuota'' atostogų yra vienareikšmiškai Turkijoje. Ši šalis jau daugybę metų iš eilės pirmauja pagal atvykstamų turistų kiekį ne be reikalo - aukšto lygio aptarnavimas, didelis pramogų pasirinkimas suaugusiems ir šeimoms su vaikais, puikus klimatas, lankytinos vietos ir nuostabi gamta yra tai ką tikrai rasite Turkijoje. Geriausias kainos ir kokybės santykis ,,viskas įskaičiuota'' atostogų yra Turkijoje.

Maudymosi sezonas trunka nuo balandžio iki lapkričio (jūros vanduo šilčiausias liepos – rugsėjo mėnesiais). Antalijos regione vyrauja tik du sezonai – pavasaris ir vasara. Geriausias metas į Antalijos regioną keliauti vasaros sezono metu, tačiau norint išvengti pačių kaitriausių dienų, didžiausio turistų antplūdžio ir aukštesnių kainų – rinkitės pačią sezono pradžią ar jo pabaigą, t.y. balandžio, gegužės arba spalio bei lapkričio mėnesius. Turėkite omeny, kad balandis – tai pati šiltojo sezono pradžia, taigi jūros vanduo dar nėra stipriai įšilęs (siekia apie 19-21 laipsnių šilumos, tačiau žinokite, kad mūsų Baltijos jūra apskritai net vasarą nesušyla iki tokios temperatūros), o spalio mėnuo / lapkričio vidurys – pati sezono pabaiga. Šiais mėnesiais gali veikti mažiau užeigų, apgyvendinimo įstaigų ir pramogų nei sezono įkarščio metu.

Vienas didžiausių privalumų keliaujant į Turkiją su ,,viskas įskaičiuota'' yra tai, kad sutaupote daugybę laiko ir nepatiriate kelionės planavimo nepatogumų, kadangi į PILNĄ kelionės paketą jau yra įskaičiuota: skrydžiai, bagažas, kelionės vadovo paslaugos, pervežimai, pasirinktas naktų kiekis, viskas įskaičiuota maitinimas bei gėrimai. Todėl čia atkrenta ir finansų planavimas - turint pilną kelionės paketą, nereikės jaudintis ir galvoti kokią pinigų sumą reikia turėti su savimi Turkijoje. Tačiau turėkite omenyje, kad kai kurie viešbučiai ima papildomą mokestį už tam tikras paslaugas, tokias kaip: importiniai gėrimai, apsilankymai a la carte restoranuose, SPA ar sveikatingumo centro paslaugos ir kt., todėl prieš vykstant susipažinkite su Jūsų viešbutyje įskaičiuotais patogumais.

Kitas svarbus privalumas yra tai, kad įprastai viešbučiai Turkijoje turi plačią dienos ir vakaro pramoginę programą, todėl Jums nereikės rūpintis ką papildomai įdomaus nuveikti. Kai kurie viešbučiai yra arti miesto, todėl nesudėtinga juos pasiekti viešuoju transportu, o nuvykus patyrinėti patiems Turkišką kultūrą ir apylinkes. Ir žinoma ne ką mažesnis privalumas - viskas įskaičiuota kelionė kainuos pigiau, nei perkant skrydį, apgyvendinimą, pervežimus, maistą bei gėrimus atskirai.

Terminas ,,ULTRA viskas įskaičiuota'' yra pakankamai dažnai sutinkamas renkantis kelionę į Turkiją. Skirtumas tarp ,,viskas įskaičiuota'' ir ,,ULTRA viskas įskaičiuota'' - papildomos paslaugos. Kitaip tariant, žodis ,,ULTRA'' reiškia papildomą paslaugą. Įprastai į ,,ULTRA viskas įskaičiuota'' papildomai viešbučiuose būna įskaičiuotas maitinimas 24 valandas per parą (maistas ir gėrimai), taip pat tam tikri importiniai alkoholiniai gėrimai bei nemokamas apsilankymas a la carte restoranuose. Tačiau visuomet rekomenduojama pasitikrinti kas tiksliai yra įskaičiuota konkrečiame viešbutyje, prieš rezervuojant kelionę.

Viskas priklauso nuo Jūsų individualių poreikių. Gera žinia ta, kad jei neplanuojate vykti niekur už viešbučio ribų - papildomų pinigų su savimi nereikia turėti apskritai, kadangi į Jūsų paketą jau yra įskaičiuoti skrydžiai, bagažas, pervežimai, kelionės vadovo paslaugos bei pilnas maitinimas ir gėrimai. Tačiau jei planuojate vykti į ekskursijas (platus pasirinkimas, kainos nuo 10 EUR iki 100 EUR asmeniui), apsipirkinėti vietiniuose turguose ar prekybos centruose (tik nepamirškite, kad viskas turi tilpti į lagaminą), mėgautis patiekalais vietiniuose restoranuose už viešbučio ribų ar įsigyti papildomas paslaugas viešbutyje (SPA procedūros, vandens motociklo nuoma ar kt.), tuomet reikia pasiimti su savimi tiek, kiek galvojate, kad norėsite išleisti. Prieš kelionę visuomet rekomenduojame įsigyti kelionės draudimą, kuris susižalojus apsaugos nuo didelių finansinių nuostolių, jį galime pasiūlyti panašiai už 9 EUR asmeniui.

Nors oficiali valiuta Turkijoje yra Turkiška Lira, tačiau daugumoje vietų galėsite atsiskaityti ir eurais bei doleriais, todėl keistis į oficialią valiutą nėra būtina. Jei restorane ar parduotuvėje nebus galima atsiskaityti užsienio valiuta, visuomet galite turėti su savimi banko kortelę, kurią priims bet kurioje parduotuvėje. Turėkite omenyje, kad apsiperkant turguose ar kitose vietose kur priimami tik ,,grynieji'' pinigai, vietiniai prekiautojai dolerius ir eurus gali užskaityti santykiu 1:1.