Kelionės į Juodkalniją viskas įskaičiuota

Kelionės į Juodkalniją viskas įskaičiuota

nuo eurų asmeniui

Juodkalnija – nuostabaus grožio kraštas ir puikus pasirinkimas nepamirštamoms Jūsų atostogoms. Ši šalis yra tikriausias poilsiautojų rojus: joje galima džiaugtis geru oru, grožėtis kalnais, mėgautis paplūdimio malonumais Adrijos jūros pakrantėje, klajoti po įspūdingus Kotoro, Budvos, Herčeg Novio senamiesčius.

Tam, kad poilsis būtų dar nerūpestingesnis, rinkdamiesi, kur apsistoti, viešbutyje galite pasirinkti maitinimo tipą viskas įskaičiuota – ypač, jei prioritetą teikiate tingiam poilsiui ir neplanuojate aktyviau keliauti po šalį. Tuomet nereikės sukti galvos ieškant kavinių ar restoranų, Juodkalnijos viešbučiai tuo pasirūpins už Jus. Atostogos skirtos pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, tad nesukite galvos dėl pusryčių, pietų ar vakarienės gaminimo, maitinimo įstaigų paieškų, atsiliepimų apie juos skaitymo internete ir geriausio varianto pasirinkimo. Daugumos viskas įskaičiuota poilsio tipą siūlančių viešbučių teritorijose atostogautojų laukia ne vienas restoranas, baras ir baseinas.

Nepasirinkus maitinimo tipo viskas įskaičiuota ar keliaujant savarankiškai, tenka daugiau skaičiuoti, būna neaiški galutinė kelionės kaina, o kartais tai itin svarbu, ypač, jei biudžetas ribotas. Nusipirkus viskas įskaičiuota kelionę jau iš anksto žinosite, kiek viskas kainuos. Paprastai kelionių agentūrų pasiūlymuose būna įskaičiuoti skrydžiai, bagažas, kelionės vadovo paslaugos, pervežimas tarp oro uosto ir viešbučio, nurodytas maitinimas.

Juodkalnija viskas įskaičiuota – puikus pasirinkimas šeimai

„Viskas įskaičiuota“ poilsinės kelionės yra itin mėgstamos šeimų su mažais vaikais. Juk ne paslaptis, kad pastarieji neretai dažniau nei suaugusieji nori valgyti, atsigerti, yra išrankesni maistui, tėveliams reikia rūpintis jų užimtumu, pramogomis, kad nenuobodžiautų. Nusipirkus kelionę į Juodkalniją viskas įskaičiuota, beveik viskuo bus pasirūpinta už jus: viešbutyje lauks pusryčiai, pietūs, vakarienės (dažnai ir specialus vaikiškas meniu) įvairios pramogos vaikams ir suaugusiems.

Tarp Juodkalnijos viešbučių siūlomų paslaugų ir pramogų aktyviems poilsiautojams yra galimybė sportuoti, užsiimti aerobika, žaisti futbolą, tenisą, paplūdimio tinklinį, leisti laiką pramogų parke, o vakare stebėti įdomius pasirodymus ir klausytis gyvos muzikos, lošti kazino. Norinčiųjų atsipalaiduoti laukia masažai, SPA procedūros, saunos, sūkurinės vonios ir garų pirtys, mažųjų – vaikų klubas, atskiras baseinas, žaidimų aikštelė.

Tiesa, už kai kurias pramogas, pavyzdžiui, diskoteką, pasiplaukiojimą vandens dviračiais ar kanojomis gali tekti mokėti papildomai. Dalyje viešbučių pasirinkus viskas įskaičiuota, o ne ultra viskas įskaičiuota paketą, papildomai reikia mokėti už šviežiai spaustas sultis, ledus ar kavą.

Viskas įskaičiuota paslaugų paketą Juodkalnijoje siūlo „Azul Beach Resort“, „Carine Hotel Delfin“, „Carine Hotel Kumbor“ ir kiti viešbučiai – tikrai išsirinksite tą, kuris geriausiai atitiks Jūsų norus, o jei kils klausimų ar bus sunku pasirinkti, pagelbės ir pakonsultuos mūsų kelionių specialistai. Konkrečių viešbučių teikiamų paslaugų ir galimų pramogų reikėtų ieškoti jų aprašymuose, juose bus pateikta išsami informacija apie tai, kur viešbučiai įsikūrę, kokias paslaugas siūlo, preliminarios kainos vienam asmeniui nurodytomis datomis, parašyta, kas įskaičiuota į kainą, o už ką gali tekti mokėti papildomai.

Poilsis Juodkalnijoje viskas įskaičiuota – tik geriausi atostogų įspūdžiai ir jokių rūpesčių!

Dažniausiai užduodami klausimai

Tokio tipo kelionės tinka praktiškai visiems keliautojams: poroms, šeimoms su vaikais, pavieniams poilsiautojams, draugų grupėms… Visiems, kurie atostogaudami nori visiškai atsiriboti nuo rūpesčių ir renkasi pasyvų poilsį, nes ketinantiems aktyviau pakeliauti po Juodkalniją, ko gero, racionaliau viešbutyje valgyti tik pusryčius ir vakarienes.

Turizmo sezonas, kurio metu į šią šalį keliones vykdo Lietuvos kelionių organizatoriai, prasideda gegužę, o baigiasi spalį.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F