Kelionės į Kemerą su viskas įskaičiuota

Kelionės į Kemerą su viskas įskaičiuota

nuo 501 eurų asmeniui

Kelionės į Kemerą

Ilga, auksinių paplūdimių pakrantė ir pušynais apaugusios kalvos - puikiai apibūdina atostogas Kemere. Modernus šių dienų kurortas ir išvystyta infrastruktūra leidžia pažinti garsiausius Kemero regiono istorinius ir natūralius gamtos lobius: senovės miestų griuvėsiai, Tahtali kalnų ir pusmėnulio formos paplūdimių vaizdai, nesibaigiančios giraitės ir senoviniai takai bei įvairios ekskursijos - sužavės kiekvieną, kuris panorės susipažinti su šiuo ne paprastu Turkijos kurortu. Čia savo atostogas ras visi: šeimos su vaikais mėgausis pramogų ir vandens parkais bei daugybę kilometrų besidriekiančiais, mėlynąja vėliava apdovanotais, paplūdimiais. Poros pasiners į romantikos kupiną laiką kartu, palydint saulę, vakarieniaujant ant jūros kranto žvakių šviesoje ar mėgaujantis tik jiems dviems skirtomis SPA procedūromis. Draugų kompanijos linksminsis centrinėje gatvėje, kurioje apstu barų, kavinių ir naktinių klubų - viskas ko reikia tikriems vakarėlių liūtams. Ir visi kartu, net 300 dienų per metus, mėgausis saule, kuri lepina šį nuostabų Turkijos kurortą. Kelionės į Kemerą su viskas įskaičiuota laukia Tavęs!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kemeras yra vienas gražiausių Turkijos pajūrio kurortų. Be nuostabių paplūdimių, kurorte rasite ir puikius restoranus, vietas Jūsų pirkiniams, naktinius klubus ir viską ko reikia aktyviam poilsiui. Čia gausus viešbučių pasirinkimas - nuo pačių prabangiausių iki ekonominės klasės. Turkijos atostogų rojaus kampelį supa senoviniai miestai ir kalnų papėdėje esantys pėsčiųjų takai.

Jei Jums svarbiausia kuo aukštesnė oro temperatūra ir paplūdimio atostogos su kaitre saule - rekomenduotume čia vykti nuo balandžio pabaigos iki spalio. Naktinis gyvenimas labiausiai ,,verda'' ir daugiausiai renginių vyksta birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Taip, Kemeras gali būti ideali vieta Jūsų šeimos atostogoms dėl plataus viešbučių pasirinkimo su ,,viskas įskaičiuota'', kuriuose rasite vandens akva parkus ir didžiulį pasirinkimą šeimų pramogoms.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F