Kelionės į Marsa Alam su viskas įskaičiuota

Kelionės į Marsa Alam

Vakarinėje Raudonosios jūros pakrantėje rikiuojasi palmėmis apsodinti paplūdimiai ir prabangūs viešbučiai. Atostogos Marsa Alame garsėja vandens sportu ir nuotykių kupinomis veiklomis Egipto Rytų dykumoje. Kadaise buvęs nedidelis žvejų kaimelis, šiandien populiarus kurortas, į kurį stebuklingi Marsa Alamo povandeniniai lobiai pritraukė narus iš viso pasaulio. Dabar atostogos Marsa Alame siūlo „viskas įskaičiuota“ kelionių paketus ir ekskursijas po populiariausias Egipto lankytinas vietas. Kaip vienas iš naujausių Raudonosios jūros kurortų, jis vis dar apsuptas tikros Egipto gamtos, kuri iki šiol nėra stipriai paliesta civilizacijos. 

Nuotykiai Marsa Alame

kelionės į Marsa Alama su „viskas įskaičiuota“ paketu užtikrina, kad apsigyvensite viešbutyje, kuriame galėsite mėgautis visais atostogų privalumais, o didžiulis vandens sporto šakų pasirinkimas neleis nuobodžiauti. Nardymo centrai nukreipia jus į svarbiausias Raudonosios jūros nardymo vietas, kuriose atsiskleidžia tikroji Marsa Alamo magija. Leiskitės į žygius kupranugariais per dykumą ir važinėkite keturračiais į istorines vietas - šių atostogų Jūs tikrai nepamiršite!

Dažniausiai užduodami klausimai

Idealios temperatūros saulės vonioms ir maudynėms yra rudens - pavasario mėnesiais, tuomet galite tikėtis vidutinės dienos temperatūros apie 30 laipsnių karščio.

Pigiausi pasiūlymai įprastai vykstant į Marsa Alam yra sausio-vasario mėnesiais, kai temperatūra metuose yra žemiausia. Tačiau net ir sausį čia vidutinė dienos temperatūra nenukris žemiau 24 laipsnių karščio.