Kelionės į Egiptą su viskas įskaičiuota

nuo 340 eurų asmeniui

Kelionės į Egiptą 

Nuo Karalių slėnio iki Didžiojo Gizos sfinkso, nuo Raudonosios jūros povandeninių lobių iki didingų meno ir religijos statinių, nuo prabangaus poilsio pasaulinio lygio viešbutyje iki neatrastų paslaptingų dykumų kelių – atostogos Egipte poilsiautojams, romantikams, tyrinėtojams, nardytojams, vandens sporto mėgėjams, vakarėlių liūtams, prabangaus poilsio ieškotojams ar tiesiog saulės vonių mylėtojams. Populiariausias kelionės tipas - poilsinės kelionės į Egiptą žiemos sezonu, arba kitaip - kelionės į Egiptą su viskas įskaičiuota. Pigios kelionės į Egiptą mėgstamos saulės vonių mylėtojų, kuriems esminis poilsio bruožas - platus mėlio paplūdimys ir gaivi žydra jūra. Pasiruoškite žengti į kerinčių kraštovaizdžių ir nepaprastos istorijos pasaulį. 

Atostogos Egipte 

Senovės Egiptas, kadaise turėjęs vieną didžiausių ir seniausių civilizacijų žemėje, šiandien - viena didžiausių atostogų ikonų. Praeities paslaptys nuolat atskleidžiamos su naujais archeologiniais radiniais, kurie papildo turtingą išsaugoto meno ir paminklų kolekciją, o modernūs sprendimai turizmo srityje bei platus viešbučių pasirinkimas, kartu su didinga šalies istorija bei nepriekaištingu atostogoms klimatu, kiekvienais metais privilioja vis daugiau keliautojų iš viso pasaulio, kurie mėgaujasi atostogomis Egipte. 

Unikalių patirčių gausa 

Sausomis, karštomis vasaromis ar saulėtomis žiemos dienomis - čia visada tinkamas laikas Egipto atostogoms. Pasinerkite į povandeninį pasaulį kartu su šimtais žuvų rūšių Raudonojoje jūroje ar pasivaikščiokite Sinajaus takais. Naršykite banguotas dykumos kopas keliaudami kupranugariais ar plaukiokite laivais Nilu. Nuo šeimai skirto laiko iki romantiškų akimirkų dviese, nuo kuklių, bet jaukių viešbučių iki didžiuliais akva parkais galinčių pasigirti, prabangių ar tik suaugusiems skirtų viešbučių – Egiptas turi viską.

Dažniausiai užduodami klausimai

Įprastai už gerą servisą paliekama apie 10 proc. arbatpinigių.

Į ,,viskas įskaičiuota'' paketą yra įskaičiuoti skrydžiai, bagažas, pervežimai, kelionės vadovo paslaugos, viešbutis, pasirinktas viešnagės naktų skaičius ir maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienės, dienos užkandžiai, vietiniai alkoholiniai ir gaivieji gėrimai). Jei paketas yra ,,ULTRA viskas įskaičiuota'', tuomet bus įskaičiuota ir kokia nors papildoma paslauga, dažnu atveju tai būna importiniai gaivieji ir alkoholiniai gėrimai, kartais tai gali būti SPA paslaugos ar kt. Taigi, ,,viskas įskaičiuota'' paketas ypač tinkamas tiems, kas nenori gaišti daugybės laiko deliojantis visą ,,kelionės grandinę'', pradedant skrydžiais, baigiant maitinimu. Taip pat įsigyjant viską iš karto, o ne atskirai - kelionės kaina visuomet mažesnė.

Nors Egiptas yra musulmoniška šalis ir požiūris į alkoholį ten nėra priimtinas, tačiau turistams alkoholis tiekiamas ir jį vartotį leidžiama.

Nors oficiali valiuta Egipte yra Egipto Svaras, tačiau daugumoje vietų galėsite atsiskaityti ir eurais bei doleriais, todėl keistis į oficialią valiutą nėra būtina. Jei restorane ar parduotuvėje nebus galima atsiskaityti užsienio valiuta, visuomet galite turėti su savimi banko kortelę, kurią priims bet kurioje parduotuvėje. Turėkite omenyje, kad apsiperkant turguose ar kitose vietose kur priimami tik ,,grynieji'' pinigai, vietiniai prekiautojai dolerius ir eurus gali užskaityti santykiu 1:1.

Egiptas oficialiai įvardinamas kaip saugi šalis turistams. Platesnę ir naujausią informaciją rasite čia -> https://keliauk.urm.lt/location/egiptas

Taip, pasas keliaujant į Egiptą reikalingas ir privalomas, jis turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės grįžimo, kitu atveju keliautojai gali būti neįleisti į lėktuvą, todėl jei Jūsų pasas negalios 6 mėnesius po kelionės pabaigos, pasikeiskite jį iki kelionės pradžios.

Lietuvos piliečiams, keliaujant į Hurgados, Marsa Alamo ar kitą oro uostą, kuris nėra Sinajaus pusiasalyje - viza reikalinga. Keliaujantiems į Šarm El Šeicho oro uostą - viza nėra reikalinga, jei ten nepraleisite ilgiau nei 14 naktų.