Kelionės į Antaliją su viskas įskaičiuota

Kelionės į Antaliją su viskas įskaičiuota

nuo 689 eurų asmeniui

Kelionės į Antaliją 

Antalija - viliojantis istorinio žavesio ir pajūrio pramogų derinys. Prieš pasinerdami į nerūpestingas paplūdimio atostogas, susipažinkite su senoviniais stebuklais, esančiais visai šalia Jūsų, tarp didingų kalnų ir paslaptingosios Viduržemio jūros.

Pietvakarių Turkijoje, Viduržemio jūros pakrantėje, įsikūrusi Antalija garsėja savo smėlio paplūdimių ir prabangių viešbučių įvairove. Tačiau, net jei atvykote dėl ramaus poilsio - pažinti šį kurortą iš arčiau yra būtina. Istoriniai lobiai ir gamtos peizažai praturtins Jūsų prisiminimus ir padės suprasti tikrąjį kurorto grožį. Tyrinėkite senovinius miestus ir grožėkitės ikoniškais romėnų paminklais. Žavitės kalnais? Pakilkite funikulieriumi, iš kurio atsivers kvapą gniaužiantys Tauro kalnų vaizdai. Keliaujate su vaikais? Antalijos vandens parkas pasirūpins jų džiaugsmu, o šeimų atostogoms pritaikyti paplūdimiai leis atrasti nepamirštamas akimirkas kartu. Kurorte ypač populiarus vandens sportas, tad čia būtinai rasite savo mėgstamiausią ir Jūs: nuo paviršinio nardymo užsiėmimų iki pasiplaukiojimo vandens bananais. Antalija taip pat garsėja prabangiais golfo aikštynais ir naktinio gyvenimo linksmybių vietomis. Kelionės į Antaliją su viskas įskaičiuota - galbūt tai, ko tu ieškai?!

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei atostogaudami planuojate čia atvykti ir apsipirkti - pataikėte tiesiai į dešimtuką, tačiau nepamirškite ir didesnio lagamino. Apsilankykite ,,Kaleici Old Town'' prekybos centre jei norite įsigyti vietinių suvenyrų, rankdarbių, papuošalų ir saldumynų. Čia taip pat rasite net kelis didžiulius prekybos centrus: ,,ANTALYA MIGROS SHOPPING CENTRE'', ,,LAND OF LEGENDS SHOPPING AVENUE'' ir ,,MALL OF ANTALYA''.

Būtinai aplankykite garsiuosius Antalijos krioklius ,,Düden Falls'', smėlio skulptūrų parką ,,Sandland'', pakilkite į kalnus funikulieriumi, aplankykite pagrindinį paplūdimį ir pavakarieniaukite ant jūros kranto įsikūrusioje kavinėje ,,Red and White''. Netoli miesto yra Antikos laikų teatras, garsieji ,,Adriano vartai'', o pačiame Antalijos centre apžiūrėkite ,,Yivli minaret'' mečetę.

Keliaujant į Antaliją populiariausia trukmė yra 7 naktys. Per savaitę Jūs pilnai spėsite pasidžiaugti nuostabiais Turkijos paplūdimiais ir aplankyti gražiausias vietas, bei išbandyti viešbučio teikiamas paslaugas.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F