Paskutinės minutės kelionės į Juodkalniją

Paskutinės minutės kelionės į Juodkalniją

nuo eurų asmeniui

Rinkdamiesi keliones žmonės elgiasi skirtingai. Vieni viską iki smulkmenų susiplanuoja iš anksto, kiti renkasi spontaniškus sprendimus. Dalis mėgsta keliones pirkti labai anksti, kone prieš metus, kita dalis to daryti nemėgsta, negali ar bijo, kad iki kelionės pasikeis aplinkybės ir keliones įsigyja prieš pat išvykimą.

Vadinamųjų paskutinės minutės kelionių, kurios leidžia būti tikriems, jog neteks kelionės planų keisti ar jų apskritai atšaukti, galima rasti įvairiomis kryptimis, priklausomai nuo sezono. Viena iš šiltuoju metų laiku (nuo gegužės) siūlomų krypčių – Balkanų perlu įvardijama Juodkalnija. Ši šalis nepriklausomybę atgavo tik 2006 m., tad yra ganėtinai jauna, nedidelė (beveik penkis kartus mažesnė už Lietuvą), bet gali pasigirti nepaprasto grožio gamta ir architektūra. Čia stūkso kalnai, krantus skalauja Adrijos jūra, žavingi senamiesčiai su siauromis gatvelėmis ir bažnyčių bokštais mena senovę, kai pakrantė priklausė Venecijos respublikai, todėl šalis pritraukia vis daugiau turistų iš viso pasaulio.

Didelis Juodkalnijos privalumas – galimybė suderinti aktyvų ir pasyvų poilsį: pavargus vaikščioti po Kotoro ar Budvos senamiestį, nacionalinius parkus, galima išsitiesti paplūdimyje ir mėgautis saulės voniomis bei šilta jūra. Šalis turi ką pasiūlyti ir šeimoms su vaikais ar be jų, ir pavieniams keliautojams, poroms, vakarėlių mėgėjams, draugų kompanijoms…

Vis daugiau Juodkalnijos viešbučių yra renovuojami, tvarkomi, šalis siekia lygiuotis į Vakarų Europą. Beje, net nepriklausydama Europos Sąjungai ir euro zonai, Juodkalnija yra įsivedusi šią valiutą, todėl iš Lietuvos atvykusiems turistams kainos bus suprantamos be rūpesčių ir prieš kelionę pinigų keisti nereikės. Argi dar liko priežasčių, kodėl galėtumėte atsisakyti paskutinės minutės kelionės į Juodkalniją?

Degančios kelionės į Juodkalniją – leiskitės į spontanišką kelionę


Norint pamiršti kasdienybės rūpesčius ir mėgautis poilsiu prie žydros ir šiltos Adrijos jūros, atostogos Juodkalnijoje yra puikus pasirinkimas. Ši šalis turi ką pasiūlyti net išrankiausiems kelionių gurmanams: įspūdingo grožio kalnai, šilta jūra, Venecijai viduramžiais priklausę senamiesčiai, nacionaliniai parkai, piečiausias Europoje fjordas, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Kotoro senamiestis, juosiamas gynybinės sienos, įspūdingasis Taros upės kanjonas… 
Mūsų kraštų gyventojai atostogų metu labai vertina gerą orą – kadangi pas mus jo neretai pritrūksta, dažnai atostogoms renkasi tas šalis, kuriose tikrai bus šilta ar karšta ir saulėta. Juodkalnijoje vasarą oro temperatūra perkopia 30, o vandens – 27 laipsnius. 
Šalyje yra ne vienas kurortas: vieni jų įsikūrę Kotoro įlankoje, kitus tiesiogiai skalauja Adrijos jūra, vienuose paplūdimiai smėlėti, kitur – su akmenukais ar uolomis. Net ir smėlis paplūdimyje gali būti raudonas arba turintis gydomųjų savybių. Paplūdimių šalyje iš viso yra net 177, tad vietą poilsiui išsirinks net išrankiausieji.
Šios šalies privalumų sąrašą galima tęsti ir tęsti. Verčiau pasirinkite ilgesnę kelionės trukmę, kad tik spėtumėte viską pamatyti.

Galbūt paskutinės minutės kelionės Juodkalnija pasiūlymai yra tai, ko reikia jums? Nesvarbu, ar leistis į tokias keliones esate įpratę, ar tą daryti ketinate pirmą kartą, o gal tokį sprendimą padiktavo aplinkybės – bet kokiu atveju rekomenduojame išbandyti nesuplanuotus nuotykius, kurie Jus maloniai nustebins.

Juodkalnija paskutinę minutę – kelionės pasirinkimo faktoriai


Į ką siūlome atsižvelgti, jei dairotės paskutinės minutės kelionės į Juodkalniją? Iš esmės šie patarimai pakankamai universalūs ir padės renkantis ne tik spontanišką, bet ir kito tipo kelionę į bet kurią vietovę.

  • Biudžetas. Įsivertinkite, kokią sumą galite skirti atostogoms. Iš anksto pagalvokite, ar pasirinktas kelionės paketas apims visas išlaidas, ar prie agentūrai sumokėtos sumos dar reikės pridėti ekskursijų, pramogų, maitinimo, pirkinių turguje ar prekybos centre, jei ketinate apsipirkti, kainą, kad vėliau nesulauktumėte netikėtumų;
  • Apgyvendinimas. Pagalvokite, kokia nakvynės vieta Jus domina labiausiai: ar ieškote prabangaus, ar paprastesnio viešbučio, ar norite, kad prie pat jo būtų paplūdimys, ar jo teritorijoje jums reikalingas baseinas, baras, restoranas ar pan.;
  • Orai. Pasidomėkite, kokie kelionės metu Juodkalnijoje bus orai, kad žinotumėte, kokią aprangą pasirinkti, įvertintumėte, ar nebus per karšta / šalta Jūsų norimam poilsiui;
  • Poreikiai. Nuspręskite, kaip ilsėsitės: ar jums pakaks pasyvaus poilsio paplūdimyje, gal norėsite leistis į organizatorių siūlomas ekskursijas, keliauti po šalį (o gal užsukti ir į kaimynines) išsinuomotu automobiliu?

Pasikalbėkite su būsimais bendrakeleiviais ir aptarkite šiuos ir kitus su kelione susijusius dalykus iš anksto. Kartais poilsiautojų (ypač jei jų daug) poreikiai ir norai būna labai skirtingi, tad norint nutarti, kada, kur ir kaip jie vyks atostogauti, kaip ilsėsis, prireikia nemažai laiko. Apsisprendę dėl visų šių aspektų galėsite greitai ir paprastai nusipirkti paskutinės minutės kelionę, kai tik pamatysite jums tinkantį pasiūlymą, nes jie išperkami žaibiškai.

Nesvarbu, ar ieškote paskutinės minutės kelionės į Juodkalniją su vaikais, ar keliausite dviese, su draugų kompanija, tokio tipo kelionės garantuoja netikėtų atradimų galimybę, žada puikius prisiminimus bei įsimintiną patirtį, neblėstančius įspūdžius, kuriais grįžę galėsite dalintis su draugais ir artimaisiais. Nedvejokite – kreipkitės į mūsų profesionalius ir patyrusius kelionių specialistus, kurie pasirūpins Jūsų poilsiu taip, lyg rinktųsi kelionę sau. Ir įsigytas paskutinę minutę Juodkalnijoje poilsis gali būti puikus!


 

Dažniausiai užduodami klausimai

Didžiausias tokios kelionės privalumas – kaina, antrasis – laisvė lanksčiai planuoti savo laisvalaikį (ar niekad nebuvo taip, kad susiplanavus poilsį iš anksto, vėliau paaiškėja, kad tuo pat metu vyks kokia nors draugų ar šeimos šventė ar atsiranda kokių kitų svarbių reikalų?). O Juodkalnijos kryptis yra rekomenduojama tiems, kas nori ilsėtis prie šiltos jūros, ieško lankytinų gamtos ar žmogaus sukurtų objektų.

Pirmasis ir svarbiausias patarimas perkant tokią kelionę – nedelsti, nes tokie pasiūlymai paprastai būna gana greitai išperkami. Kas toliau? Iš galimų variantų pasirinkite, kuris kurortas jums atrodo patrauklesnis, gražesnis, labiausiai patenkins Jūsų norus. Gal rinksitės tą, kur daugiausia muziejų, kurio didžiausias paplūdimys (jie Juodkalnijoje skirtingi – smėlio, žvyro, akmenuoti), gražiausias senamiestis ar tą, kuris yra arčiausiai nacionalinių parkų ar kitų lankytinų vietų, kuriomis norite pasigrožėti?

Ir taip, ir ne. Vadinamosios karštos kelionės dažniausiai kainuoja mažiau, nes jomis siekiama išparduoti likusias laisvas vietas lėktuvuose ir viešbučiuose, kai iki išvykimo lieka nedaug laiko. Tad tai finansiškai naudinga ir pačiam keliautojui, ir kelionių agentūroms, viešbučiams, oro linijoms – išlošia visi. Tačiau gali nutikti ir priešingai: nebelikti lėktuvo bilietų ir laisvų vietų viešbučiuose, o  kelionė – pabrangti.

  • Leiskite šiai nuostabaus grožio šaliai Jus nustebinti,
  • Būkite ramūs, nes įsigijus kelionę iš anksto iki išvykimo gali įvykti įvairių netikėtumų, kurie galbūt nebeleis jums įgyvendinti savo planų, o nusipirkę degančią kelionę būsite nuo to apsidraudę,
  • Patenkinkite savo poreikį ilsėtis tada, kai to reikia. Šiais laikais neretą aplanko stresas, perdegimas, nuovargis dėl didelio darbų kiekio, kai jaučiame, kad atostogų reikia čia ir dabar. Karštos kelionės leidžia ilsėtis iš karto, kai pajaučiate, kad jums to norisi (savaime suprantama, jei tik išvykti be išankstinio planavimo leidžia aplinkybės).

Žinoma, į Juodkalniją, kaip ir daugelį kitų mūsų siūlomų krypčių, kelionių būna įvairių: ir paskutinės minutės, ir viskas įskaičiuota, ir kt.. Tokių degančių pasiūlymų kiekis ribotas, pasirinkimas ir kainos nuolat kinta, todėl siūlome reguliariai apsilankyti Labaspasauli.lt interneto svetainėje ir sekti naujienas joje bei mūsų socialiniuose tinkluose, užsiprenumeruoti naujienlaiškį – taip visada būsite tikri, kad nepraleisite savo šanso įsigyti geriausią kelionę už jums palankiausią kainą.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F