Paskutinė minutė

nuo 340 eurų asmeniui

Paskutinės minutės kelionės

Kelionių iš anksto planuoti nepavyksta dėl įtempto gyvenimo ritmo? Sunkiai renkasi bendraminčių kompanija ir ilgai planuojant jų gretos vis retėja? O galbūt mėgstate viską daryti paskutinę minutę? Paskutinės minutės kelionės į Turkija, Egiptą, Ispaniją, Bulgariją ir kitas šalis, Jums – idealus pasirinkimas! Tobulas poilsis prie jūros, ekstremalus slidinėjimas kalnuose, hyper aktyvios ir pažinti įvairias kultūras kviečiančios kelionės Jūsų laukia būtent čia! Pasinaudokite degančiais pasiūlymais, išsirinkite Jums tinkamiausią atostogų maršrutą, stipriai įkvėpkite ir… – atostogos prasideda! Atminkite, kad paskutinės minutės kelionės, laukdamos Jūsų, nenumaldomai tirpsta! Nedvejokite – pasinaudokite pigios kelionės pasiūlymu ir gyvenkite atostogų ritmu!

Naudodamiesi paskutinės minutės pasiūlymais su LabasPasauli.lt kelionių agentūra, Jūs: atrasite, pažinsite, mėgausitės, susipažinsite, nustebsite, pamilsite ir… Pajusite, kas yra TIKRAS poilsis! Šie žodžiai puikiai apibūdina mūsų kelionių pasiūlymų nuotaiką! Degančios kelionės laukia Jūsų!

Rinkdamiesi atostogas pas mus, įsigysite akcijinius, ypatinga kaina, skrydžius, pasiūlymus su „viskas įskaičiuota”, pervežimus iš ir į oro uostą ir žinoma neįkainojamus įspūdžius! Kvieskite draugus, šeimos narius ar kolegas ir rinkitės pateiktas keliones už gerą kainą. Pigios kelionės – jūsų dėmesiui! Keliaukite, mėgaukitės, džiaukitės kartu su kelionių agentūra LabasPasauli.lt!

Dažniausiai užduodami klausimai

Ne. Paskutinės minutės pasiūlymų verta laukti tik jeigu: 1) Spontaniškai sugalvojote išvykti, tačiau ar pasiūlymas bus, ar nebus - dėl to nenusivilsite ir neradus tiesiog nekeliausite; 2) Jūsų nevaržo išvykimo datos, periodas ir kelionei skirtas biudžetas. Kaip pavyzdys, jei Jums tinka išvykti bet kada rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį ir galite išvykti nuo 5 iki 12 dienų, o neradus tinkamo galite sau leisti įsigyti ir brangesnį pasiūlymą, tuomet paskutinė minutės Jums bus tinkama. Tačiau, atminkite, jei Jūsų išvykimo datos ir periodas labai ribotas, o neradus tinkamo negalėsite įsigyti brangesnių variantų, Jums paskutinė minutė NETINKA. Nebent Jums puikiai sekasi loterijoje! Patys patraukliausi pasiūlymai yra perkant iš anksto, kai galimos visos datos, didžiausias viešbučių pasirinkimas ir geriausios kainos.

Ne. Jei radote Jums tinkamą variantą - Jums pasisekė. Paskutinės minutės pasiūlymai nenuspėjami ir kainos gali keistis bet kuriuo metu, o lėktuvo bilietai ir viešbutis gali užsipildyti. Jei radote Jums tinkamą variantą - paskubėkite juo pasinaudoti, kol nepasinaudojo kiti!

Didžiausia tikimybė yra populiariausioms kryptims. Vasara tai Turkija, žiemą tai Egiptas. Kadangi į šias kryptis skrenda daugiausiai lėktuvų, didžiausią tikimybė sulaukti paskutinės minutės pasiūlymų yra į šias kryptis, jei nebūtų parduoti visi bilietai arba nebūtų užpildyti viešbučiai. Mažiausia tikimybė būtų mažiau populiarioms kryptims - joms itin kruopščiai apskaičiuojamas parduodamų bilietų kiekis, o viešbučiai, kaip pavyzdys, Graikijos Taso saloje yra nedideli ir greitai užsipildo.