Dovanų kuponas

Artėja svarbi šventė? Ieškote geriausios dovanos, tačiau nežinote kas tai galėtų būti? Štai atsakymas – kelionė! Platus kelionių pasirinkimas – poilsio oazė Turkijoje, ar įspūdžiai visam gyvenimui Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Itališki prieskoniai, ar Ispaniški šokių ritmai, slidinėjimo malonumai Alpėse ar beribės dykumos ir istorijos lobynas Egipte, o kur dar didngoji Graikija bei pasakškasis Kipras – visą tai ir dar daugiau galite padovanoti Jums svarbiam žmogui. Pirmyn – garantuojame, kad tai bus pati geriausia dovana!

Dovanų kupono taisyklės:
 1. Dovanų kuponas (toliau kuponas), jo turėtojui suteikia teisę panaudoti kupone nurodytą sumą bet kuriai siūlomai kelionei svetainėje www.labaspasauli.lt .
 2. Jeigu kelionės kaina viršija kupone nurodytą sumą, likutį galima apmokėti pavedimu ar grynaisiais pinigais;
 3. Jeigu kelionės kaina yra mažesnė negu kupone nurodyta suma, skirtumas nėra grąžinamas;
 4. Kuponas galioja 12 mėnesių nuo pirkimo dienos, jeigu nenurodyta kitaip;
 5. Iki nurodyto termino pabaigos nepanaudojus kupono, pinigai nėra grąžinami;
 6. Kuponas nėra keičiamas į pinigus ar kitus daiktus;
 7. Kuponą galimą gražinti per 14 dienų nuo jo įsigijimo;
 8. Kuponą panaudoti galima tik vieną kartą pateikus kupono kodą el. paštu;
 9. Kuponas žmogui pristatomas Kęstučio g. 24A, Vilnius, gali būti išsiųstas el. paštu arba išsiųstas registruotu paštu;
 10. Apie tai, kad norite panaudoti kuponą būtina pranešti iš anksto jus aptarnaujančiam vadybininkui arba pranešus įmonės UAB ,,Labas, pasauli” bendraisiais kontaktais: Telefonu: +370 618 23006 arba el. paštu: [email protected] ;
 11. Kilus klausimams skambinti +370 618 23006 arba parašyti į [email protected] .

Dovanų kupono pavyzdys

Dovanų kuponas

Noriu įsigyti dovanų kupona

Dažniausiai užduodami klausimai

Dovanų kuponą kelionėms galite panaudoti (įsigyti kelionę) per 12 mėnesių, o pati kelionė gali būti ir vėliau.

Išvyniojate dovaną ir randate ,,bilietą'' į saulėtą paplūdimį, kurį skalauja gaivi žydra jūra.... Ar Tu nenorėtum tokios dovanos?

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F