Kelionės į Alaniją su viskas įskaičiuota

Kelionės į Alaniją su viskas įskaičiuota

nuo 412 eurų asmeniui

Kelionės į Alaniją

Saulėtas, kokybiškais smėlio paplūdimiais garsėjantis ir vienas populiariausių kurortų visoje Turkijoje. Tokį iškalbingą aprašymą Alanija užsitarnavo ne be reikalo. Čia daugybę keliautojų iš viso pasaulio traukia kiekvienais metais ir visuomet žada sugrįžti. Didinga istorija, architektūriniai šedevrai, garsiausių menininkų pasaulyje kūriniai, aktyvios pramogos dieną ir nepamirštami nuotykiai naktį - galime dar vardinti ir vardinti, kokių tik įspūdingų istorijų sulaukiame iš savo keliautojų, tačiau nuvykti čia - būtina, tam, kad parsivežtum SAVO unikalius ir nepamirštamus kelionės prisiminimus.

Atostogaujant čia, Alanijoje, susipažinkite su didingą istoriją menančia pilimi, įspūdingomis tvirtovėmis ir paminklais. Linksminkitės populiariausiuose naktiniuose klubuose miesto centre ar ant jūros kranto. Džiaukitės kartu su vaikais vandens parke, apsilankykite Delfinariume ir susipažinkite su povandeninio pasaulio egzotika. Žavėkitės Tauro kalnais ir Jus supančia gamta, mėgaukitės ekskursijų teikiamais malonumais, atraskite tradicinius vietinius kaimelius, apsilankykite muziejuose ir Turkų restoranuose, o turkio spalvos Viduržemio jūra ir garsusis Kleopatros smėlio paplūdimys - įrėmins visą Jūsų atostogų Alanijoje, su viskas įskaičiuota, sceną.

Turkija, Alanija

Alanijoje saulė šviečia apie 300 dienų per metus - iškalbingi skaičiai byloja apie nepaprastai gerą klimatą atostogoms: čia, paplūdimio sezonas prasideda nuo balandžio ir baigiasi lapkričio pabaigoje, o ekskursijos vyksta ištisus metus. Populiarios kelionės į Alaniją su viskas įskaičiuota laukia tavęs!

Dažniausiai užduodami klausimai

Alanija visuomet garsėjo savo istorija ir kraštovaizdžiu - įspūdinga Alanijos pilis ir nuo jos atsiveriantys vaizdai - pribloškiantys. Garsusis Kleopatros smėlio paplūdimys pasiūlys žavingas akimirkas paplūdimyje, o miestas ir jo centras apdovanos ne tik Turkiškos kultūros pažinimu, bet ir garsiomis turgavietėmis, prekybos centrais, muziejais, delfinariumu, akva ir lūna parkais, įvairiais pasivaikščiojimo maršrutais, kalnų kopimu, istoriniais architektūriniais šedevrais, gurmaniškais Turkiškos virtuvės restoranais ir pašėlusiu naktiniu gyvenimu.

Skristi galite į Antalijos arba Alanijos (Gazipašo) oro uostus. Gazipašo oro uostas yra gerokai arčiau, tačiau įprastai skrendant į jį kainos didesnės. Tuo tarpu keliaujant į Antalijos oro uostą, Alanijos kurortas bus gerokai toliau, tačiau kelionės įprastai į ten pigesnės, taip pat galima užsisakyti privatų pervežimą nuosavu mikro autobusiuku arba prabangiu lengvuoju automobiliu.

Tai priklauso nuo to, ką mėgstate Jūs. Jei mėgstate aukštesnę temperatūrą ir norite keliauti pagrindinio sezono metu, tuomet Jums tiks kelionės tarp birželio ir rugsėjo, tokiu metu vidutinė dienos temperatūra siekia apie 31 laipsnį. Jei mėgstate kiek gaivesnį poilsį, rekomenduojame vykti balandį-gegužę arba spalį-lapkričio pradžią, tokiu metu bus ir mažesnis keliautojų kiekis ir geresnės kainos.

Taip, Alanija yra vienas populiariausių kurortų šeimos atostogoms dėl savo puikaus kainos ir kokybės santykio. Čia rasite daugybę viešbučių, kurie pasiūlys į šeimų poilsį orientuotas atostogas, o nuostabus klimatas, smėlėti paplūdimiai ir Alanijos kurortas pasirūpins viskuo, ko tik gali prireikti keliaujant su šeima.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F