Kelionės paklausimo forma

1) Įsivertinkite ar jau esate pasiruošę įsigyti kelionę. Kodėl?: Siunčiamų pasiūlymų kainos nurodytos pasiūlymo siuntimo metu ir jos gali keistis bet kada kol nėra rezervuota. Todėl jei planuojate įsigyti vėliau (rytoj, poryt, už savaitės, mėnesio ir tt.) - kainos jau bus pasikeitusios, o kai kurie viešbučiai bei datos jau gali būti apskritai užpildyti, kaip ir išparduoti lėktuvo bilietai, tad pildykite anketą tada kai jau būsite pasiruošę ją įsigyti. Sezono metu kainos keistis gali ir minučių bėgyje;

2) Įsivertinkite kelionės biudžetą - tai pirmas ir pagrindinis kelionės planavimo etapas. Kuo numatomas didesnis kelionės biudžetas - tuo geresni pasiūlymai. Tarp keliautojų sklando ,,mitai ir legendos'', kad kartais galima rasti prabangių viešbučių pasiūlymų už ekonominio viešbučio kainą. Oficialiai galime tai paneigti ir konstatuoti faktą, kad tokių stebuklų, dėja, bet nebūna. Dažnu atveju atpinga kažkuri ,,kelionės grandinė'', kaip pvz: lėktuvo bilietai, todėl automatiškai kažkuriomis datomis pasiūlymai yra pigesni, bet tiek kiek atpinga PREMIUM klasės viešbučiai, tiek atpinga ir ekonominės klasės viešbučiai, todėl atskirtis kainoje, šių kategorijų, vis vien išlieka milžiniška. Esame profesionalai, todėl net jei biudžetas kelionei skirtas didesnis, visuomet pasiūlome ir pigesnių variantų, kurie yra verti dėmesio, o klientą, jam pageidaujant, supažindiname su pigesnio ir brangesnio varianto trūkumais bei pranašumais, kad galėtumėte tiksliai įvertinti kurį variantą rinktis. Pasiūlymai atrenkami sukaupus didžiulę kelionių ir pardavimo patirtį turizmo srityje, todėl mūsų atsiųsti pasiūlymai yra geriausi variantai rinkoje, tuo metu esantys pagal nurodytą, kelionei skirtą, biudžetą.

3) Ypač svarbus dalykas - kelionės datos. Mums ypatingai svarbu visos Jums tinkamos kelionės datos, nuo kada anksčiausiai galite išvykti ir kurią dieną vėliausiai jau turite keliauti atgal. Pavyzdžiui: Išvykti galite anksčiausiai rugsėjo 3, o vėliausiai galite vykti atgal rugsėjo 20 dieną. Kodėl tai svarbu?: Mes žiūrime visame tame periode geriausią kainą turinčią išvykimo dieną ir ją pateikiame, tad jei nenurodėte pilnų datų, galimai praleidote pigesnį įmanomą variantą.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F