Kelionės į Hurgadą su viskas įskaičiuota

nuo 527 eurų asmeniui

Kelionės į Hurgadą

Atostogos Hurgadoje pasiūlys įvairiausio tipo viešbučius, pasaulinio lygio aptarnavimą, neįtikėtinus, spalvingus povandeninio pasaulio rifus ir ištisus metus kaitrias saulės vonias. Nenuostabu, kad tai yra viena iš labiausiai lankomų ir mėgstamų vietų Raudonosios jūros pakrantėje. Atostogos šiame pajūrio regione, besitęsiančiame apie 40 km palei rytinę šalies pakrantę, nuo ​​El Daharo senamiesčio iki Soma ir Makadi įlankos, padovanos pramogas, saulę ir nepamirštamą poilsio džiaugsmą. 

Nardymas Hurgadoje 

Daugelis lankytojų per savo atostogas Hurgadoje nardo. Krištolo skaidrumo Raudonosios jūros vandenys idealiai tinka pradedantiesiems, norintiems įgyti žinių ir gauti sertifikatą. Kvalifikuotiems narams skirti lengvi, seklūs nusileidimai. Tačiau populiariausias būdas susipažinti su povandeniniu pasauliu, kuriam nereikia jokių įgūdžių -  nardymas su vamzdeliu, kadangi visai šalia kranto galite rasti nuostabių rifų ir įvairių jūros gyvūnų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Oras Hurgadoje įprastai retai kada atšala, tačiau tikriausiai maloniausias laikas čia apsilankyti yra rudens - pavasario mėnesiai. Vasaros mėnesiais čia vidutinė dienos temperatūra gali siekti 35 laipsnius karščio, o žiemos mėnesais vidutiniškai dienos temperatūra bus 26 laipsniai karščio.

Pigiausi pasiūlymai įprastai vykstant į Hurgadą yra sausio - vasario mėnesiai, tuo metu kai dienos temperatūra Egipte mažiausia iš visų metų laikų.

Skrydis iš Vilniaus į Hurgadą trunka apie 5 valandas.