Kelionės į Sidę su viskas įskaičiuota

Kelionės į Sidę su viskas įskaičiuota

nuo 512 eurų asmeniui

Kelionės į Sidę

Kalnų, upių ir gražių paplūdimių apsupta Side, turi visko ko reikia MEGA atostogoms. Išskirtinė viso miesto architektūra ir joje susipynusios modernistinio stiliaus detalės, kartu su antikos laikų senoviniais griuvėsiais, šį kurortą paverčia išskirtiniu ir ypatingu. Neišsemiamas istorijos lobynas Sidėje pasiūlys susipažinti su senovės Romos teatru, apžiūrėti antikinių miestų griuvėsius ar pajusti didybę įžengus į Apolono ir Atėnės šventyklą. Visai šalia esantys kalnai ir nacionaliniai parkai kvies lankytojus įvertinti vietinį gamtos grožį, o norintys daugiau - galės tai padaryti dviračiais ar net žirgais. Tačiau Sidė garsėja ne tik istorija ir aktyvia veikla. Balto smėlio paplūdimiai, turkio spalvos jūra ir šiltas klimatas, nuo pat balandžio iki vėlyvo lapkričio, žavi paplūdimio atostogų mėgėjus. Vandens pramogos siūlomos nuo paprastesnių iki pačių ekstremaliausių, nuo pasiplaukiojimo laivu, iki vandens slidžių ir burlenčių sporto. Platus viešbučių pasirinkimas Sidėje padės rasti savo poilsio kampelį tiek ieškantiems ekonominio, tiek išrankiems - prabangių atostogų varianto. Kelionės į Sidę su viskas įskaičiuota laukia Tavęs!

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai jaukus Turkijos kurortas, kuriame ne abejotinai norėsi praleisti savo atostogas. Sidė garsėja savo senamiesčiu - čia susipina modernus ir senovinis stilius, kuriame vienoje pusėje matysite šiuolaikiško architektūros statinius, kitoje - antikos laikų miesto griuvėsius. Miestas ypač tinka romantikos ir suaugusių poilsio ieškotojams, kadangi čia yra įsikūrusių garsių ,,Tik suaugusiems'' viešbučių. Kiek toliau nuo centro - dideli ir prabangūs viešbučiai, labiau orientuoti į nepamirštamą šeimų poilsį. Be senovės magijos, kuri tvyro miesto gatvėse ir modernių viešbučių, Sidė turi stulbinančio grožio gamtos kampelius - netoli didingi kalnai, upės ir įspūdingi kriokliai.

Sidė pasiūlys puikų poilsį visai šeimai. Čia įdomu bus susipažinti su istoriniais objektais tiek mažiems, tiek dideliems, o dideli viešbučiai pasirūpins svarbiausiomis pramogomis. Sidėje rasite puikių smėlio paplūdimių.

Puikus regiono klimatas leidžia mėgautis atostogomis nuo pat balandžio-gegužės iki spalio-lapkričio mėnesio. Čia, net ir sezono pradžios / pabaigos mėnesiais yra šilta ir sausa. Vakarėlių mylėtojams, tinkamiausia yra liepas ir rugpjūtis - tuo metu kurorte vyksta daugiausiai renginių.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F