Kelionės į Kretą

Kelionės į Kretą

nuo 443 eurų asmeniui

Kalnuotas reljefas, pakrantės su daugybe paplūdimių ir uolėtų įlankų, šviesūs miestai ir regionai su unikalia architektūra – balti, nedideli pastatai, siauros gatvelės. Skamba kaip tikras atostogų rojus? Tai gali būti greitai pasiekiama pasirinkus kelionę į Kretos salą. Kreta nuo seno žavi viso pasaulio keliautojus ne tik įspūdinga gamta, paplūdimiais ir miesto panoramomis, bet ir beveik visus metus ten atostogauti tinkančiu oru. Didžioji sala – taip graikai vadina Kretą, ji yra didžiausia tarp tūkstančių graikiškų salų ir penktoji didžiausia Viduržemio jūros regione. Graikija, Kreta skirstoma į Rytų ir Vakarų Kretą, kur yra įsikūrę populiariausi ir gražiausi regionai bei miesteliai. Atostogos šioje saloje puikiai tinka keliaujant su šeima, draugais ar didesne keliautojų grupe.

Pasirinkę keliauti į šią Graikijos salą, galite rinktis ir kelionę į Kretą viskas įskaičiuota. Tuomet niekuo nereikės rūpintis patiems – į kainą įskaičiuotos nakvynės viešbutyje, pasirinktas maitinimo tipas, skrydžiai, bagažas, pervežimai, kelionės vadovo paslaugos.

Kelionių agentūra „Labaspasauli.lt“ siūlo poilsines keliones į Kretą, Graikiją, tad pristatome rekomendacijas kiekvienam, norinčiam čia apsilankyti.

Atostogos Kretoje

Kreta yra didžiausia Graikijos sala ir penktoji pagal dydį Viduržemio jūroje, taip pat ji yra arčiausiai Afrikos žemyno esanti Viduržemio jūros sala. Kreta anksčiau buvo viena iš labiausiai atsilikusių Graikijos vietovių. Kai saloje buvo pradėtas vystyti turizmas, kurortas labai atsigavo ir šiuo metu yra viena populiariausių turistinių vietų Graikijoje. Dabar čia galima rasti įvairaus tipo viešbučių, restoranų, barų pasirinkimą, kurie vilioja apsilankyti turistus iš viso pasaulio. Maršrutai Kretoje tarp miestų yra dideli, tad norėdami pamatyti daugiau Graikijos, Kretos regionų, pasiruoškite ilgai kelionei.

Salos teritorija suskirstyta į keturis nomus (prefektūras):

 • Heraklionas (centre);
 • Lasitis – rytuose;
 • Retimnas ir Chanija – vakaruose.

Pristatome pagrindinius salos regionus ir priežastis, kodėl keliautojai vis dažniau renkasi poilsį Kretoje, pažinti šią kultūrą ir gamtos grožį. Planuojantys atostogas Kretoje tikriausiai jau žino apie salos sostinę. Heraklionas – Kretos salos sostinė ir didžiausias čia esantis miestas, įsikūręs šiauriniame Egėjo jūros krante. Tai yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Graikijoje, Kretoje. Miestas žavi savo paplūdimiais ir garsėja čia esančiais Knoso rūmų griuvėsiais, kurie laikomi mitiniu labirintu. Sostinėje rasite ir kitas įspūdingas Herakliono lankytinas vietas – Festos, Malia, Gortyna ir Zakros. Apsilankymas šiame mieste yra puiki proga artimiau susipažinti su kultūriniais paminklais ir istorija, o orai Heraklione tinkami keliauti ištisus metus!

Norite išvysti vieną gražiausių Kretos salos miestų? Kelionės į Kretą metu būtinai aplankykite magiškąjį Retimną. Šis miestas dar vadinamas sumažinta Chanijos kopija. Atostogaudami šiame mieste greitai pastebėsite ryškų Venecijos architektūrinį paveldą. Jis persipina su Renesanso epochos įtaka, jaukiose gatvelėse pasijusite tarsi labirinte. Retimne didžiausias turistų kiekis apsilanko vasarą, kai atsiskleidžia tikrasis gamtos grožis, o saulėtos ir šiltos dienos vilioja neskubant vaikščioti po įspūdingas miesto gatves. Kretoje, Retimne patariama vaikščioti iš lėto, mėgautis išskirtinės architektūros vaizdais, akį kerinčiais peizažais. Ar žinojote, kad šiame mieste galima rasti net Egipto apraiškų? Egiptietiškas švyturys yra vienas iš garsiausių Retimno paminklų. Šis švyturys buvo pastatytas Osmanų valdymo laikais, kai sala buvo perduota Egiptui. Taigi, Retimno lankytinos vietos sužavės kiekvieną, nusprendusį čia praleisti savo atostogas.

Galbūt Jūsų Kretoje kelionės tikslas yra patirti išskirtinę Kretos kurortų prabangą ir pasimėgauti čia siūlomomis aukščiausio lygio paslaugomis? Šiuo atveju Agios Nikolaos miestelis yra kaip tik Jums. Miestas yra įsikūręs Mirabelo įlankoje, o čia ir šalia esančiame Elundos kurorte veikia patys prabangiausi Kretos viešbučiai ir restoranai. Uoste išvysite prisišvartavusius prabangius kruizinius laivus ir privačias jachtas, o mieste atostogauti dažnai atvyksta pasaulinio garso kino ir muzikos žvaigždės, tad nenustebkite, jeigu vaikštinėdami Agios Nikolaos ne vieną iš jų sutiksite. Agios Nikolaos lankytinos vietos garsėja įspūdingais gamtos stebuklais, pavyzdžiui, Vulismeni ežeru, įvairiomis skulptūromis, kai kurios iš jų dar vadinamos miesto simboliais.

Poilsinės kelionės į Kretą

Ne paslaptis, kad keliautojai saloje siekia ne tik aktyviai leisti laiką pažindami salos kurortų kultūrą ir architektūrą, bet ir renkasi čia gausiai išvystyto turizmo siūlomą kokybišką poilsį. Poilsis Kretoje leis pamiršti apie kasdienybės rūpesčius, stresą darbe ar namuose. Pigios poilsinės kelionės į Kretą metu tobulas atostogas praleis tie, kurie mėgsta vakarėlius ir triukšmingą naktinį gyvenimą, taip pat tie, kurie yra aktyvaus poilsio mėgėjai, neretai kelionių metu leidžiasi į ilgus žygius, taip pat ir tie, kurie su šeima ar draugais nori tiesiog kokybiškai pailsėti bei pasimėgauti paplūdimių teikiamu atsipalaidavimu. Kretoje kelionė gali būti tokia, apie kokią pasvajosite!

Kodėl verta rinktis poilsinę kelionę į Kretą? Šis kraštas garsėja unikaliu ir iki šių dienų išlikusiu istoriniu paveldu, o vietiniai gyventojai išsaugojo stiprią kultūrą ir savitas tradicijas. Salos krantus skalauja net keturios jūros, tad pasimėgauti saulės voniomis tikrai yra kur. Pailsėti galima ir nuvykus į salos viduryje stūksančius kalnus, kur nerasite blogo oro – mat saloje 300 dienų per metus šviečia saulė. Palankus klimatas ir dėl to derlinga žemė leidžia mėgautis iš šviežių vietinių produktų pagamintais patiekalais.
 

Orai Kretoje

Kretos sala traukia atvykti turistus iš viso pasaulio ne veltui. Kaip jau minėjome, saulė saloje šviečia 300 dienų per metus, tad atostogauti prie Viduržemio jūros krantų galima kada tik panorėjus. Keliautojai žavisi ne tik visada maloniu klimatu, bet ir be galo gražiais paplūdimiais, miesteliais ir kurortais. Kada geriausia vykti į Kretą? Saloje dominuoja šiltas Viduržemio jūros klimatas, tad atostogauti čia galima ištisus metus!

Šiek tiek daugiau informacijos apie orus Kreta saloje:

 • Vidutinė metinė oro temperatūra Kretoje yra 17 laipsnių;
 • Nuo liepos iki rugsėjo mėnesio yra karščiausias metų laikas saloje, kai temperatūra Kretoje gali pašokti net iki 40 laipsnių karščio;
 • Rugpjūtis yra šilčiausias metų mėnuo, tuo metu vidutinė temperatūra siekia 27 laipsnius, o saulė šviečia 12 valandų per dieną. Orai Kretoje rugpjūtį niekada nenuvils!
 • Sausio ir vasario mėnesiai yra šalčiausi metuose. Tuo metu vidutinė oro temperatūra Kretoje yra apie 10 laipsnių;
 • Daugiausiai kritulių iškrenta lapkričio-kovo mėnesiais ir tikrai ne visoje saloje, daugiausia – šiaurinėje ir centrinėje salos dalyse.

Verta paminėti ir tai, kad salos pietuose yra šiltesnis klimatas negu likusioje dalyje, daugiau saulės ir mažiau kritulių nei šiaurinėje dalyje, todėl keliautojai dažniausiai renkasi atostogauti būtent šioje Graikijos salos Kretos dalyje. Kadangi salą supa Viduržemio jūra, akivaizdu, kad susidursite su stipriu vėju. Kasdien čia pučia stiprūs arba stipresni vėjai, kurie yra tikra atgaiva atostogaujant karščiausiu metų laiku. Vidutinė vandens temperatūra Kretoje dabar yra nustatoma pagal Viduržemio jūros temperatūrą, kuri yra 19-20 laipsnių, o žiemą kai kuriuose paplūdimiuose gali nukristi iki 15 laipsnių.

Turbūt ne vienam keliautojui prieš ruošiantis įsigyti kelionę į Kretą iškyla klausimas – kada gi geriausia keliauti? Rekomenduojame salą aplankyti rugsėjo – spalio mėnesiais, nes tuo metu vidutinė temperatūra Kretoje būna 17-20 laipsnių, o turistų kiekis yra gerokai sumažėjęs. Tokiu metu nevargins alinantis vasaros karštis ir minia keliautojų iš viso pasaulio. Taip pat puikus metas apsilankyti šioje Graikijos saloje Kretoje yra pavasaris. Pradeda žydėti gėlės, kurios dar labiau papildo ir taip įspūdingą salos kraštovaizdį.

Taigi, Kretoje orai lepina visus metus, tačiau turėkite omenyje būtent pavasarį, ypatingai pasidomėkite Kretoje orais gegužę, jeigu norite pasimėgauti gaiviu pavasariu. Taip pat rekomenduojame keliauti rudens sezonu, nes orai Kretoje rugsėjį niekada nenuvils, o orai Kretoje spalio mėnesį visada yra idealūs tiek pažintinėms, tiek poilsinėms atostogoms.
 

Graikija, Kreta – tobulas poilsis

Ši Graikijos sala garsėja plačiai išvystytu turizmu dėl visais metais palankaus klimato, tad kurorte yra tikrai didelis pasirinkimas apgyvendinimo vietų. Kur apsistoti Kretoje? Saloje galite rinktis iš paprastų svečių namų, pabangių Kretos viešbučių ir vilų. Kretoje viešbučiai tinkami kiekvieno keliautojo poreikiams! Daugelis salos paplūdimio viešbučių yra tinkami tiek kokybiškam poilsiui, tiek pramogoms Kretoje. Baseinai, treniruoklių salės, saunos, restoranai ir kiti privalumai laukia keliautojų įrengtuose Kretos viešbučiuose, tad rasite viską, ko Jums reikia.

 • Mistral Bay Hotel Agios Nikolaos“ – nedidelis ir jaukus, miesto tipo viešbutis su panoraminiu vaizdu į jūrą. Jis puikiai tinkamas, jeigu planuojate atostogauti Agios Nikolaos mieste. Iš viešbučio lengvai pasieksite miesto centrą;
 • Filion Suites resort & SPA – tai naujas ir jau spėjęs išpopuliarėti tarp turistų viešbučių kompleksas, įsikūręs toliau nuo miesto šurmulio. Jį rasite pasirinkę kelionę į Kretą, Retimną. Viešbutis puikiai tinkamas romantiškam poilsiui dviese arba keliaujant su šeima. Viešbutis vertinamas 5 žvaigždutėmis;
 • Jeigu svajojate pamatyti miestelio Chersoniso lankytinas vietas, Jums puikiai tiks 4 žvaigždučių viešbutis „Silva Beach“. Jis yra įsikūręs patogioje vietoje, šalia miestelio centro, kur rasite visas keliautojų traukos vietas - barus, smukles, parduotuves ir kitas pasilinksminimo vietas. Kretos viešbučio teritorija yra išpuoselėta ir graži, primena salos kaimą. Čia apsistoti rekomenduojama jaunimui, aktyviems keliautojams ar šeimoms;
 • Blue Marine Resort & SPA – šiuolaikinis Kretos viešbučių kompleksas, pastatytas ant kalvos. Čia galėsite ne tik pailsėti, bet ir pramogauti. Viešbutis įsikūręs pakrantėje, netoli Agios Nikolaos miesto, kur vyksta tikros miesto dūzgės – apstu barų, diskotekų, smulkių parduotuvių. Kokybiškam poilsiui viešbutyje įrengtas SPA centras, tad, jeigu norite atostogas Kretoje skirti tik poilsiui – šis viešbutis tam puikiai tinka.
   

Kretos lankytinos vietos

Ką aplankyti Kretoje? Sala nuo seno žavi keliautojus ne tik įvairiapusiais miesteliais, bet ir nuostabiais gamtos stebuklais – spalvingais paplūdimiais, lagūnomis, ežerais, Kretos tarpekliais. Atostogaudami čia visada turėsite, ką veikti. Net jeigu ir apsistosite toliau nuo miestelių šurmulio, galėsite leistis į pažintį su nerealia gamta. Pristatome keletą įspūdingiausių Kretoje lankytinų vietų:

 • Balos lagūna ir Gramvousa – vienas gražiausių paplūdimių pasaulyje, kuris kaip magnetas traukia turistus. Čia apsilankę grožėsitės laukine gamta, egzotišku jūros smėliu. Lagūną pasiekti ne taip paprasta, nes ji yra vakariniame krašte. Reikėtų arba apsistoti arčiau Chanijos miesto arba pasiruošti ilgai kelionei iš kitų salos miestelių;
 • Vienas iš Kretoje lankytinų objektų – Samarijos tarpeklis. Tai yra ilgiausias pereinamas tarpeklis Europoje. Jis yra itin populiarus tarp keliautojų ir tikriausiai kiekvienas pritars, kad jį pereiti reikėtų visiems, apsilankiusiems saloje. Tačiau reikia atsiminti, kad šis žygis nėra lengvas, tad šį Kretos tarpeklį pereiti bus lengviau tiems, kurie užsiima fizine veikla;
 • Matalos paplūdimys ir urvai. Šis garsusis paplūdimys yra įrėmintas uolėtų krantų ir sudaro uždarą įlanką. Apsilankę čia būtinai pasivaikščiokite po urvus, o užlipus ant uolos atsivers pasakiškas paplūdimio vaizdas.

Ką veikti Kretoje?

Pažintinės ekskursijos Kretoje

 • Akivaizdu, kad apsilankyti šioje saloje renkasi tie, kurie nori pažinti ne tik Graikijos, Kretos istorinį paveldą, kultūrą, bet ir pasižvalgyti po įspūdingą salos gamtą. Atostogaudami čia lengvai tą padarysite įsigiję įvairias ekskursijas Kretoje. Visas pažintines ekskursijas veda gidas, kuris dažniausiai kalba anglų, rusų, lenkų, lietuvių kalbomis.
  Apsistojus šalia Retimno miesto, galite vykti į grupinę ekskursiją ir artimiau pažinti šį regioną. Jos metu grožėsitės siauromis gatvelėmis, kuriose persipina turkiška, venecijietiška ir graikiška architektūra. Retimne ekskursijos metu vyksite į garsųjį Preveli vienuolyną, kur turėsite galimybę iš arti pamatyti vienuolyno kryžių.
 • Pažinkite pietinę Kretą. Jeigu iškils klausimas, ką pirkti Kretoje, turėkite omenyje autentišką vyną. Ekskursijos metu turėsite progą aplankyti vyninę, kur paragausite kretietiško vyno. Vėliau išvysite įspūdingą Mesaros lygumą, apsilankysite viename svarbiausių Pietų Kretos salos vienuolynų. Galiausiai lauks poilsis Kretos kurorte – Libijos jūros skalaujamoje Mataloje.
 • Ką pamatyti Kretoje? Nepraleiskite progos išvysti magišką Chanijos miestą. Viena iš Chanijos lankytinų vietų – Venizelos kapai. Ekskursijos naktį metu nuo šios vietos atveria užburiantis vaizdas – tai puiki galimybė iš paukščio skrydžio išvysti visą miestą ir senąjį uostą. Galėsite grožėtis visais skirtingų architektūros stilių pastatais: Agora, Minaretu, Odine gatvė, Trimartyri bažnyčia (Katedra), Katalikų bažnyčia, Archeologijos muziejumi, Bizantijos Kastelli sienomis, Fircas tvirtove ir kitais.
   

Pramoginės ekskursijos Kretoje

Saloje atostogos Kretoje gali būti tokios, kokių tik panorėsite. Ką veikti Kretoje? Apžiūrėję istorinius objektus ir pasigrožėję įspūdingais gamtos vaizdais, galite rinktis pramogines ekskursijas, kurios suteiks nepamirštamų nuotykių.

 • Kretoje ekskursija į vandens parką „Water City“ tiks net didžiausiam adrenalino mėgėjui – čia yra daug vandens čiuožyklų, bangų baseinų, sūkurinių vonių. Rekomenduojame apsilankyti su visa šeima – parkas pritaikytas vaikams, o jo teritorijoje esančiose kavinėse, baruose ir restoranuose yra aukštas aptarnavimo lygis. Atostogos Kretoje tikrai nenuvils keliaujant į Kretą su vaikais!
 • Nepraleiskite progos atrasti povandeninį pasaulį! Sertifikuoti nardymo centrai skirtinguose salos regionuose suteiks viską, ko reikia pradedantiesiems ir patyrusiems nardytojams. Kretoje vandens temperatūra tam tinkama beveik visus metus!
 • Graikiško vakaro metu pasinaudokite proga sušokti garsųjį Sirtakio šokį. Ekskursija leis smagiai praleisti laiką ir pajusti salos svetingumą bei kultūrą. Jos metu pasinersite į graikiškos šventės pasaulį – lauks koncertinė programa, geriausios muzikantų ir šokėjų grupės, mėgausitės gardžia autentiška vakariene ir graikišku vynu.
   

Populiarūs Kretos paplūdimiai

Poilsis Kretoje bus toks, apie kokį seniai svajojote, jeigu daugiau pasidomėsite apie saloje esančius paplūdimius. Tuomet iš anksto galėsite išsirinkti sau tinkamiausią ir mėgautis saulėtomis atostogomis Kretoje. Pristatome populiarius paplūdimius, kuriuos dažnai renkasi turistai iš viso pasaulio.

 • Agia Fotia – vienas populiariausių paplūdimių, kurį mėgsta vietiniai gyventojai. Jis yra 45 km nuo Agios Nikolaos miesto. Tai yra ir vienas gražiausių paplūdimių saloje. Čia ilsėdamiesi grožėsitės aplink augančiais medžiais, kalnais, uolomis. Smėlis paplūdimyje yra pilkas, galima išsinuomoti gultus ar skėčius nuo saulės.
 • Matala – vienas iš geriausių Kretos paplūdimių paplūdimių, esantis 68 km nuo Herakliono. Paplūdimys tęsiasi apie 300 metrų ir yra tikras traukos centras tiek keliautojams, tiek vietiniams gyventojams. Vanduo skaidrus, o dugnas nusėtas mažais akmenimis. Poilsiaujant čia pasiruoškite vakariniams vėjams ir bangoms. Galėsite išsinuomoti skėčius, čia yra įrengti tualetai, dušai, pirmosios pagalbos punktas, veikia užkandžių barai. Kretos paplūdimyje rasite viską, ko reikia idealiam poilsiui!
 • Balos lagūna – vienas gražiausių salos lagūnų paplūdimių, esantis maždaug 56 km nuo Chanijos. Čia Jūsų laukia turkio spalvos vanduo ir purus smėlis. Su didelėmis bangomis nesusidursite, o vanduo yra itin šiltas, tad paplūdimys tinkamas keliaujantiems su šeima.
   

Kiti rekomenduojami paplūdimiai

Kretoje kelionės metu siūlome apsilankyti ne tik keliautojų pamėgtuose paplūdimiuose, bet ir kituose, kurie taip pat pakeri savo gamtos grožiu ir yra paruošti idealiam poilsiui.

 • Elafonissi – paplūdimys išsidėstęs pietvakarinėje Chanijos regiono pakrantėje. Ši vieta yra saugoma dėl nykstančių vėžlių ir kelių kitų retų gyvūnų rūšių, tad draudžiama išsinešti augalų, gyvūnų, bet smėlio. Paplūdimio smėlis yra baltas su rausvais atspalviais, o vanduo – turkio spalvos. Tai yra ir puiki vieta nardymui, galima išsinuomoti skėčius, yra dušai, persirengimo vietos, užkandinės.
 • Preveli – įsikūręs 35 km nuo Retimno. Paplūdimys yra žinomas dėl Prevelio ežero, kur į jūrą įteka Didžioji upė. Ši vieta pakeri savo gamtos grožiu – ant upės kranto auga palmės, o paplūdimyje vyrauja smėlis ir maži akmenukai. Paplūdimyje nerasite teikiamų paslaugų, tačiau netoli yra restoranai ir užkandinės.
 • Falassarna – egzotiškas paplūdimys, įsikūręs 60 km nuo Chanijos. Turistus žavi auksinis smėlis ir švarus vanduo, dažnai pasitaikančios bangos. Čia poilsis Kretoje idealus ir keliaujant su vaikais.
   

Vietinė virtuvė

Pigios kelionės į Kretą metu galite paragauti čia siūlomų tradicinių patiekalų, kurie dar labiau prisidės prie graikiškos patirties ir leis parsivežti nuostabius prisiminimus.

 • Dakos – tai yra duona su pomidorais ir sūriu. Paprastas užkandis, kuris pagamintas iš duonos džiuvėsio, kapotų pomidoriukų ir ožkos ar avies sūrio.
 • Fasolakia – keptos pupelės. Patiekalas, pagamintas iš šviežių keptų pupelių, ir pomidorų.
 • Dolmades – įdaryti vynuogių lapai. Į lapus įsukami ryžiai, mėsa ir žolelės. Šis patiekalas ypač mėgstamas vietinių.

Graikijos Tradicinė virtuvė

Atostogaudami Kretoje galite susipažinti ne tik su vietiniais patiekalais, bet ir atrasti Graikijos virtuvės šedevrus. Pristatome kelis paprastus patiekalus, itin pamėgtus graikų ir čia atvykstančių turistų.

 • Graikiškas jogurtas – jis pagamintas iš avies pieno, į kurį dažnai įmaišoma medaus ir skaldytų riešutų ir jis valgomas pusryčiams.
 • Sraigės – nors jas valgyti įprasta Prancūzijoje, Kretoje, Graikijoje jos taip pat populiarios. Kepamos alyvuogių aliejuje, pagardintos prieskoniais ir vynu.
 • Loukoumades spurgos – tobulas desertas. Spurgytės, skrudintos alyvuogių aliejuje, aplietos medumi ir cinamonu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kreta kelionės žavės visus metus, tačiau rekomenduojame salą aplankyti rugsėjo – spalio mėnesiais, nes tuo metu vidutinė temperatūra būna 17–20 laipsnių. Atsiliepimai apie Kretą tuo metu yra geriausi!

Patarimas keliaujantiems į Kretą – pigiausia keliauti ne tokiu populiariu metu, pavyzdžiui, kuomet saloje yra šalčiausia. Sausio – vasario mėnesiais ir šalčiausia vidutinė temperatūra ir turistų saloje yra mažiau

Tiesioginiai skrydžiai į Kretą gali trukti apie 3.30 val.

Kaip ir Lietuvoje, taip ir Kretoje, Graikijoje atsiskaitoma ta pačia valiuta – eurais. Kainos Kretoje yra įvairios, visada turėkite grynųjų ir pasiruoškite palikti arbatpinigių.

Kadangi Graikija, Kreta priklauso Europos Sąjungai, keliaujant čia nereikia vizos, užtenka turėti Lietuvos Respublikos pasą arba Lietuvos Respublikos tapatybės kortelę.

Kretoje vandens temperatūra yra 19-20 laipsnių, kai kuriuose paplūdimiuose gali nukristi iki 15 laipsnių.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F