Poilsinės kelionės

nuo 349 eurų asmeniui

Poilsinės kelionės kartu su kelionių agentūra LabasPasauli.lt

Užsimerk – gaivus jūros brizas sklendžia Tavęs link. Saulės kaitra liečia tavo įkaitusią, šviežiu įdegiu pasidabinusią, odą. Lengvu rankos judesiu sieki savo šviežio, gaivos gurkšnį žadančio, kokteilio. Pasitaisai savo tamsius akinius, kurie kiek pridengia ryškius saulės spindulius, tačiau nei truputį neapsaugo nuo kerinčio vaizdo esančio aplink Tave. Atsistoji. Švelniai smingi į purų, minkštą ir šiltą smėlį. Priėjus prie pat akims neaprėpiamo dydžio jūros – stipriai įkvepi. Gaivus, kvapnus ir atsipalaiduoti leidžiantis aromatas… Pirmasis žingsnis į žydrą, smaragdinį vandenį, kuris priverčia tavo odą pajusti švelnius šiurpuliukus… Akimirkai stabteli. Apsidairai. Oro kaitra ir jūros gaiva skatina tave žengti toliau, o už nugaros likęs paplūdimys laukia tavęs grįžtančio. Tai ne sapnas. Atsimerk. TU JAU ČIA! Tavo polsinė kelionė prasideda! Įvairūs kelionių paketai, didelis poilsinių kelionių pasirinkimas ir geriausi pasiūlymai šeimoms, poroms ar draugų kompanijoms. Pigios poilsinės kelionės ir kelionių paketai į Turkiją, Egiptą, Graikiją ir kitas šalis - Išsirink tinkamiausią.

Poilsinės kelionės su vaikais

Šeimos atostogos su vaikais – įsimintini įspūdžiai, vaikų linksmas juokas, čiuožinėjimas nuo vandens kalnelių, profesionalūs animatorių komandos pasirodymai, kvapą gniaužiančios linksmybės bei poilsis skaidraus smėlio paplūdimyje – visa tai rasite mūsų atrinktuose viešbučiuose, kurie skirti šeimų poilsiui. Puikūs pasiūlymai už puikią kainą! Kiekviena šeima skirtinga, tačiau kiekvienas nori savojo – šeimyninio poilsio. Pigios kelionės šeimai subalansuotos kiek mažesniam biudžetui, tačiau pilnaverčiam ir kokybiškam poilsiui. Neribotam biudžetui – aukščiausio, pasaulinio lygio pripažinti viešbučiai ir VIP poilsis trokštantiems pajusti neįprastą poilsį ir paragauti garsiausių šefų gaminamus patiekalus. Čia – kiekvienas ras jam aktualų šeimyninį, atostogas su vaikais, poilsį. Kad atostogos su vaikais būtų įsimintinos – atkreipkite dėmesį į viešbučio siūlomas pramogas vaikams – vykstančius renginius, atskirą vaikams baseiną, vandens čiuožyklas, žaidimų aikšteles, vaikų klubą ar kitą, Jūsų vaikui aktualią, pramogą. Keliaukite kartu su Labaspasauli.lt ir užsisakykite šeimų poilsį Turkijoje, Egipte, Bulgarijoje, Kipre, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Tailande ar kitose šalyse. Ar pasiruošę neužmirštamam šeimyniniam nuotykiui? Pirmyn!

Dažniausiai užduodami klausimai

Renkantis poilsinę kelionę svarbiausia yra: įsitikinti ar jau esate pasiruošę ją įsigyti, nuspręsti kokį norite skirti biudžetą atostogoms ir žinoti visas kelionės išvykimui tinkamas datas. Renkantis pasiūlymus taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas viešbutis gali turėti skirtingą maitinimo koncepciją, gali skirtis ir restoranų bei barų darbo laikas, o ULTRA viskas įskaičiuota kartais nelygi kito viešbučio ,,ULTRA viskas įskaičiuota'' maitinimo tipui. Jei turite kokių nors specifinių reikalavimų, rekomenduojame pasitarti su kelionių agentu.

Geriausios sąlygos įsigyjant poilsinę kelionę visuomet yra rezervuojant ją iš anksto. Kuo vėlesnis išvykimas, tuo didesnis viešbučių, kelionės datų ir skrydžio laikų pasirinkimas. Įprastai, įsigyjant iš anksto, kelionės būna pigesnės.

Vasaros kelionėms populiariausios kryptys išlieka Turkijos ir Graikijos (Kreta, Rodo sala, Zakintas, Taso sala, Korfu ir kt.). Žiemos pagrindinės kryptys Egiptas ir Ispanijos Kanarų salos - Tenerifė, Lanzarotė, Fuerteventūra bei Gran Kanarija. Egzotinių šalių TOP - Maldyvų salos, Tailandas, Tanzanija (Zanzibaras), Jungtiniai Arabų Emiratai.

Pagrindinis oro uostas yra Vilniaus, tačiau taip pat galime pasiūlyti keliones iš Rygos, tam tikras kryptis iš Kauno ir Varšuvos oro uostų