Poilsinės kelionės

Poilsinės kelionės

nuo 364 eurų asmeniui

Užsimerkite – gaivus jūros brizas sklendžia Jūsų link. Saulės kaitra liečia Jūsų įkaitusią, šviežiu įdegiu pasidabinusią odą. Lengvu rankos judesiu siekiate savo šviežio, gaivos gurkšnį žadančio kokteilio. Pasitaisote savo tamsius akinius, kurie kiek pridengia ryškius saulės spindulius, tačiau nei truputį neapsaugo nuo kerinčio vaizdo, esančio aplink Jus. Atsistojate. Švelniai smingate į purų, minkštą ir šiltą smėlį. Priėję prie pat akims neaprėpiamo dydžio jūros – stipriai įkvepiate. Gaivus, kvapnus ir atsipalaiduoti leidžiantis aromatas… Pirmasis žingsnis į žydrą, smaragdinį vandenį, kuris priverčia Jūsų odą pajusti švelnius šiurpuliukus… Akimirkai stabtelite. Apsidairote. Oro kaitra ir jūros gaiva skatina žengti toliau, o už nugaros likęs paplūdimys laukia Jūsų grįžtančių. Tai ne sapnas. Atsimerkite. JŪS JAU ČIA! Neužmirštamus įspūdžius žadanti poilsinė kelionė prasideda! Didelis poilsinių kelionių pasirinkimas ir geriausi pasiūlymai šeimoms, poroms ar draugų kompanijoms. Pigios poilsinės kelionės į Turkiją, Egiptą, Graikiją, Kretą, Juodkalniją, Tunisą, Jungtinių Arabų Emyratus, Tenerifę ir kitas šalis – išsirinkite tinkamiausią.

 

Pigios poilsinės kelionės – pilnaverčiam poilsiui

Tikime, kad kokybiškas poilsis nebūtinai turi būti brangus… Norime, kad tuo įsitikintumėte ir Jūs! Nors mūsų siūlomos pigios poilsinės kelionės yra subalansuotos mažesniam biudžetui, jos garantuoja PILNAVERTĮ poilsį – tokį, kokio ir yra nusipelnęs kiekvienas! Taigi, nesvarbu, ieškote įsimintinų nuotykių ar ramaus atsipalaidavimo už nedidelę kainą, bet kuriuo atveju su LabasPasauli.ltneišdildomi prisiminimai Jums garantuoti!

 

Poilsinės kelionės su vaikais

Šeimos atostogos su vaikais – įsimintini įspūdžiai, vaikų linksmas juokas, čiuožinėjimas nuo vandens kalnelių, profesionalūs animatorių komandos pasirodymai, kvapą gniaužiančios linksmybės bei poilsis skaidraus smėlio paplūdimyje – visa tai rasite mūsų atrinktuose viešbučiuose, kurie skirti šeimų poilsiui. Puikūs pasiūlymai už kainą, kuriai sunku atsispirti!

Kiekviena šeima skirtinga, todėl kiekvienas nori savojo – šeimyninio poilsio. Turintiems mažesnį biudžetą siūlome poilsines keliones pigiau, kurios taip pat garantuos puikią patirtį. Neribotam biudžetui – aukščiausio, pasaulinio lygio pripažinti viešbučiai ir VIP poilsis trokštantiems pajusti neįprastas akimirkas bei paragauti garsiausių šefų gaminamų patiekalų. Čia – kiekvienas ras sau aktualų šeimyninį poilsį.

Tam, kad atostogos su vaikais būtų įsimintinos – atkreipkite dėmesį į viešbučio siūlomas pramogas mažiesiems – vykstančius renginius, atskirą vaikams skirtą baseiną, vandens čiuožyklas, žaidimų aikšteles, vaikų klubą ar kitas Jūsų vaikui aktualias pramogas.

Keliaukite kartu su LabasPasauli.lt ir užsisakykite šeimų poilsį Turkijoje, Egipte, Bulgarijoje, Kipre, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Tailande ar kitose šalyse. Ar esate pasiruošę neužmirštamam šeimyniniam nuotykiui? Pirmyn!

 

Poilsinės kelionės dviems

Galvojate apie atostogas su savo antrąją puse, draugu ar šeimos nariu? Tikime, kad poilsinė kelionė dviems – tai tobula proga sukurti bendrus prisiminimus ir sustiprinti tarpusavio ryšį. Kartu tai galimybė bendrauti, suprasti ir ieškoti kompromisų. Bendras susižavėjimo jausmas, tyrinėjant naujas vietas, sukuria ypatingą ryšį… Nesvarbu, tai būtų romantiška vakarienė paplūdimyje su mylimąja ar mylimuoju, nuotykių kupinas žygis po gamtos stebuklus su geriausiu draugu ar įstabaus kultūros paveldo pažinimas su mama ar tėčiu, – kelionės dviese įžiebs jausmą, kuris išliks dar ilgai.

Mes, LabasPasauli.lt komanda, įsiklausykime į Jūsų poreikius ir pateiksime šiuos geriausiai atitinkantį pasiūlymą. Pasirūpinsime, kad atostogos dviese būtų pilnos žavingų vaizdų, gardžiausių patiekalų, kvapą gniaužiančių nuotykių ir jaukių akimirkų su Jums brangiu žmogumi! O jei mėgstate keliones rinktis savarankiškai, tai galite padaryti pasinaudoję mūsų svetainėje esančia kelionių paieška.

 

Poilsinės kelionės draugų grupėms

Mėgstate keliauti su draugais? Puiku! Galime Jums surasti įspūdžių pilną kelionę! Žinome, kad atostogos su draugais paprastai išsiskiria savo gyvybinga ir džiaugsminga atmosfera, juoko ir pokštų kupinomis akimirkomis. Ko jau ko, tačiau nuotykių jose tikrai netrūksta!

Ieškodami kelionių draugų grupėms, siekiame užtikrinti įvairiapusę patirtį, kuri kuo geriau atitiktų kiekvieno keliautojo pageidavimus ir kiekvieną dieną paverstų įdomia. Tokios patirtys dar labiau sustiprina draugystę ir sukuria bendras istorijas, apie kurias norisi kalbėti dar daug daug metų. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Renkantis poilsinę kelionę svarbiausia yra: įsitikinti, ar jau esate pasiruošę ją įsigyti, nuspręsti, kokį norite skirti biudžetą atostogoms, ir žinoti visas kelionės išvykimui tinkamas datas.

Renkantis pasiūlymus taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas viešbutis gali turėti skirtingą maitinimo koncepciją, gali skirtis ir restoranų bei barų darbo laikas, o ULTRA viskas įskaičiuota kartais nelygus kito viešbučio ULTRA viskas įskaičiuota maitinimo tipui.

Jei turite kokių nors specifinių reikalavimų, rekomenduojame pasitarti su kelionių agentu.

Geriausios sąlygos visuomet yra rezervuojant poilsinę kelionę iš anksto. Kuo vėlesnis išvykimas, tuo didesnis viešbučių, kelionės datų ir skrydžio laikų pasirinkimas. Įprastai, įsigyjant iš anksto, kelionės būna pigesnės.

Vasaros kelionėms populiariausiomis kryptimis išlieka Turkija, Portugalija (Madeira), Ispanija, Albanija, Italija, Juodkalnija ir Graikija (Kreta, Rodas, Zakintas, Tasas, Korfu, Peloponesas), taip pat Egiptas, kuris nustebinti gali ir vasaros sezonu.

Pagrindinės kryptys žiemą yra jau minėtas Egiptas ir Ispanijos Kanarų salos – Tenerifė, Lanzarotė, Fuerteventūra bei Gran Kanarija. Egzotinių šalių TOP – Maldyvų salos, Tailandas, Tanzanija (Zanzibaras), Jungtiniai Arabų Emyratai.

Pagrindinis oro uostas yra Vilniaus, tačiau taip pat galime pasiūlyti keliones iš Rygos, tam tikras kryptis iš Kauno ir Varšuvos oro uostų.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F