Kelionių mugė Adventur

Kelionių mugė Adventur

nuo 364 eurų asmeniui

Didžiausi kelionių entuziastai ir mėgėjai tikriausiai jau yra girdėję apie populiariausią kelionių mugę Adventur. Jei ir nežinote apie tai, siūlome susipažinti su vienu svarbiausių įvykių turizmo pasaulyje. Kiekvieni Naujieji metai kelionių agentūrose prasideda šiek tiek vėliau ir atneša ne tik naujovių, bet ir įspūdingų pasiūlymų iš anksto planuojantiems savo atostogas keliautojams. Nors „Litexpo“ turizmo mugė kasmet vyksta gyvai, svarbu nepamiršti ir apie Adventur turizmo parodą virtualioje erdvėje. Atšventę naujus metus paskubėkite rinktis savo svajonių atostogas!

Įspūdingos, kartą metuose vykstančios nuolaidos ir kelionių pasiūlymai tik sausio mėnesį kelionių agentūroje „Labaspasauli.lt“! Kelionės su viskas įskaičiuota paketu, paskutinės minutės pasiūlymai, pažintinės ir poilsinės kelionės už prieinamą kainą. Belieka tik išsirinkti ir mėgautis tobulu poilsiu svajonių šalyje. Pristatome Adventur kelionių pasiūlymus ir tendencijas.

Turizmo paroda įkvepianti atostogoms

Kaip sakoma garsiu posakiu – „roges reikia ruošti vasarą“, tą patį galima pritaikyti ir atostogoms. Užkietėję keliautojai jau įpratę pavasario, vasaros ar net rudens keliones planuoti jau sausio mėnesį, tą rekomenduojama padaryti ir neseniai kokybiškų atostogų malonumus atradusiems turistams. „Litexpo“ Adventur paroda yra puiki galimybė pasižvalgyti po išskirtinius atostogų pasiūlymus ir pagaliau išvykti į norimą šalį už geriausią kainą. Svarbu paminėti, kad paroda startavo dar 2013 metais ir yra skirta tiems, kurie nori atrasti ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį.

Jūsų laukia naujos kelionių kryptys, viešbučiai, patrauklūs kelionių paketai. Šiuo metu keliautojai ypač pamėgę kelionių kryptis į Turkiją, Egiptą, Ispaniją, Graikiją, Juodkalniją taip pat turės galimybę atrasti svetainėje pateikiamas naujas kelionių kryptis. Galima pastebėti augantį keliautojų kokybiško poilsio norą – vis dažniau jie renkasi prabangius viešbučius, aukščiausios kokybės paslaugas. Juk tai yra investicija į gerą savijautą! Adventure tikrai atrasite sau tinkamų atostogų pasiūlymus. Čia turėsite neįkainojamą galimybę susidaryti savo unikalų atostogų maršrutą, nepriklausomai nuo keliavimo pomėgių, turimo biudžeto ar keliavimo įpročių. Svajojate išvykti ir atsiriboti nuo kasdienybės tik vienam savaitgaliui? O galbūt norite skirti daug laiko ir atrasti tolimiausias ekspedicijas egzotiškuose kraštuose? Šis kelionių išpardavimas yra kaip tik Jums!

Kaip išsirinkti geriausią kelionę už geriausią kainą? Atsakymas paprastas – reikia pasiruošti iš anksto. 

 • Rekomenduojame dar prieš turizmo parodą Adventur išsirinkti norimą kryptį, peržiūrėti tos krypties pasiūlymus, viešbučius, o prasidėjus Adventurui pirmą turizmo mugės dieną stebėti, kokios kainos yra siūlomos, gal pasitaikys patrauklus pasiūlymas už prieinamą kainą, tad nedelskite! 
 • Žinoma, pigiausias keliones galės rinktis tie, kurie neturi konkrečių atostogų datų ir gali jas pritaikyti pagal kelionės pasiūlymą. 
 • Planuojantys pavasario ar rudens atostogas nudžiugs – pasiūlymai šiais mėnesiais yra geriausi.
   

Adventur kelionių pasiūlymai

Kaip jau minėjome, vienus pigiausių ir geriausių kelionių pasiūlymų rasite būtent sausį vykstančioje „Litexpo“ Adventur parodoje. Galėsite rinktis ne tik iš pigių pasiūlymų, bet ir atrasti naujas kelionių kryptis, o kasmet vykstanti mugė įkvėps dar daugiau keliauti. Jūsų laukia ne tik jau pamėgtos kryptys, bet ir nauji, dar neatrasti regionai. Pristatome kelius iš jų bei kitas, keliautojų jau atrastas ir pamėgtas kryptis.

Viena iš populiariausių ir keliautojų pamėgtų krypčių – saulėtoji Turkija. Jeigu norite pirmą kartą aplankyti šią spalvingą šalį ar vėl čia sugrįžti, išskirtinių pasiūlymų mugės metu tikrai rasite. Čia keliauti galite paskutinę minutę, taip pat planuoti savo pavasario ar rudens atostogas. Rekomenduojame pasiūlymus atostogoms Turkijoje įsigyti būtent turizmo mugėje. Ši kryptis yra keliautojų rojus – čia rasite įvairaus tipo viešbučių, kurie pritaikyti šeimoms. Galite rinktis tiek poilsines, tiek pažintines keliones į Turkiją, o mugės metu jas įsigysite dar patrauklesne kaina.

Kaip pilnavertis poilsis be keliautojų pamilto Egipto? Nors ši kryptis atostogoms vilioja visus metus, kelionių mugėje galite rasti dar geresnių pasiūlymų, kurie įkvėps pažinti šį dykumomis apsuptą kraštą. 

 • Tikriausiai esate girdėję, kad poilsis Egipte yra išties nepriekaištingas – Raudonosios jūros pakrantės paplūdimiai prižiūrėti, daugelis viešbučių, restoranų ir barų yra visai šalia, tad visi patogumai ranka pasiekiami! 
 • Jeigu norite labiau pažinti šio krašto kultūrą, rekomenduojame rinktis keliones su viskas įskaičiuota paketu, kur Jūsų lauks galimybė paragauti Egipto ar kitų šalių virtuvių patiekalų, o norėdami labiau pažinti kurortus, galėsite rinktis įvairias pažintines ekskursijas, jų metu ne tik išvysite didingus kultūrinius paminklus, bet ir paragausite autentiškų egiptietiškų patiekalų ar gėrimų.
   
 • Slidinėjimo mėgėjams taip pat turime ne vieną puikų pasiūlymą. Didingosios Alpės dar lengviau pasiekiamos įsigijus kelionę turizmo mugėje Adventour. Svarbu paminėti, kad ši kelionių kryptis aktuali ne tik slidinėti mėgstantiems turistams. Čia taip pat bus kur pasižvalgyti:
 • Pavyzdžiui, kalnuose galite išvysti garsųjį Braies’o ežerą, kuris vadinamas vienu fotogeniškiausių vietų kalnuose. Didžiausias natūralus ežeras Dolomitinėse Alpėse pakeri savo įspūdingu peizažu. 
 • Lankantis Austrijos Alpėse rekomenduojama būtinai apsilankyti vadinamoje kalnų Ibizoje – kurorte Soldene. Čia ne tik aktyviai leisite laiką slidinėdami, bet ir patirsite tikro naktinio gyvenimo šurmulį, nes kurorte barų, kavinių ir naktinių klubų tikrai gausu.
   
 • Taigi, mugės metu galėsite rinktis iš šių ir kitų kelionių krypčių bei pažinti kitas kultūras, paragauti įvairių šalių maisto arba tiesiog ramiai ir kokybiškai pailsėti saulės kaitroje.

Adventur kelionės padeda sutaupyti

Tikriausiai akivaizdu, kad ši mugė skirta ne tik susipažinti su ypatingais kelionių pasiūlymais ir naujomis agentūros siūlomomis atostogų kryptimis, bet ir puiki proga sutaupyti. Ypač tuo atveju, jeigu seniai svajojate apie poilsį konkrečioje šalyje, tačiau biudžetas neleidžia keliauti norimu metu. Rinkdamiesi keliones mugės metu, galite rasti idealiai sau tinkantį pasiūlymą ir nesijaudinti dėl pernelyg didelių išlaidų.

„Litexpo“ aktyvaus laisvalaikio paroda kiekvienais metais stebina lankytojus išskirtiniais turizmo pasiūlymais. Kaip ir parodų centre, taip ir čia, internetu, galite rinktis iš įvairiausių pigių kelionių pasiūlymų, mėgstantiems viskas įskaičiuota atostogų paketus, kai nereikia dėl nieko jaudintis ir visos smulkmenos suplanuotos iš anksto, pasiūla taip pat yra labai didelė. Mugės metu galite kelionės pasiūlymus ir jų detales aptarti su kelionių pardavimų vadybininkais, kurie yra pasiruošę pasiūlyti geriausias sąlygas ir kelionės kainą.

„Vivattur“ mugė ir jos tendencijos
 

Ieškote idealios atostogų krypties už idealią kainą? Geriausius pasiūlymus rasite ir„Vivattur“ parodoje. Ši turizmo paroda, anksčiau vykusi vien „Litexpo“ parodų salėse, dabar persikėlė į virtualią erdvę ir yra viena iš didžiausių turizmo mugių Lietuvoje.

Pastebima ryški keliautojų tendencija atostogas planuoti neišeinant iš namų. Taip ne tik sutaupysite kelionės išlaidoms, bet ir sutaupysite laiko, nes užteks pasiūlymus peržvelgti ir išsirinkti internetu. Šioje mugėje taip pat galite rinktis iš daugelio pamėgtų ir naujų kelionių krypčių. Visoms atostogų kryptims ir pasiūlymams yra taikomos patrauklios akcijos, tad ilgai planuoti biudžeto neteks – tai ypač pravartu tiems, kurie mėgsta keliauti su viskas įskaičiuota paketu. Virtualioje mugėje įsigiję tokią kelionę galėsite pamiršti apie dideles papildomas išlaidas. Beliks tik išvykti atostogų ir mėgautis pilnaverčiu poilsiu!

Sudomino Adventur programa, galbūt svajojate apie tarptautinės turizmo parodos pigius atostogų pasiūlymus arba turite išsirinkę norimą kelionės kryptį, tačiau šiuo metu neužtenka turimo biudžeto? Nedvejokite ir prasidėjus sausio mėnesiui stebėkite bei rinkitės savo svajonių keliones! Apsilankykite kelionių agentūroje „Labaspasauli.lt“ bei išsirinkite sau tinkamiausią!
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Nuo pirmos Adventur turizmo parodos dienos stebėkite norimos krypties pasiūlymus, o jeigu neturite išsirinkę savo svajonių atostogų krypties, sekite naujus ir pigius kelionių pasiūlymus, kurie taikomi tik mugės metu. Išsirinkę tinkamiausią pasiūlymą, nedelskite ir rezervuokite kelionę.

Adventur turizmo paroda kelionių agentūroje Labaspasauli.lt trunka visą sausio mėnesį.

Mugės metu turite galimybę ne tik sutaupyti, bet ir susipažinti su naujomis agentūros siūlomomis kryptimis, kurios taip pat siūlomos pigiau. Atraskite poilsinių ar pažintinių kelionių teikiamus malonumus ir nesijaudinkite dėl didelių išlaidų!

Išskirtiniai pasiūlymai su nuolaida bus taikomi visoms kelionių kryptims, tad tikrai išsirinksite sau tinkamiausią.

Svarbiausia nedelsti! Jeigu nusižiūrėjote sau tinkamą atostogų kryptį, o kaina taip pat Jums yra tinkama, siūlome nelaukti ir kelionę įsigyti iškart, nes kainos nuolat keičiasi.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F