Kelionės į Fetiją

Kelionės į Fetiją

Kelionės į Fetiją

Turkio spalvos pakrantės, platūs paplūdimiai, adrenalino pliūpsnį žadančios aktyvios veiklos ir istorinės Turkijos vietos. Kraunamės lagaminus ir skrendam į tikrą turkišką nuotykį! 

Jaukus uosto miestelis iš kurio atsiveria išskirtiniai gamtos vaizdai. Tai ideali vieta tyrinėti auksinio smėlio paplūdimius, mėlynąsias lagūnas ir kalnų viršūnių panoramas. Dievinate nuotykius ir adrenaliną? Pasiruoškite sklandymui su parasparniais, dviračių safariui, išvykoms laivu ir nardymui. Po kupinos įspūdžių dienos, numalšinkite alkį šviežiomis jūros gėrybėmis ir mėgaukitės tradicine turkiška virtuve. 

Gardumynai istorijos mėgėjams 

Fetija - tai tikras ,,lobis'' istorijos ir architektūros gerbėjams. Čia rasite visko: nuo iš uoloje iškalto Amynto kapo iki romėnų teatro ir vaiduokliško, akmeninio, Kajako kaimo, tad keliaudami į Fetija nesunkiai patenkinsite savo smalsumą adrenalinui ir papildysite istorinių žinių bagažą. Kelionės į Fetiją su viskas įskaičiuota laukia Tavęs!

Dažniausiai užduodami klausimai

Fetija galima apibūdinti dviprasmiškai. Iš vienos pusės - tai kurortas turintis vienus gražiausių paplūdimių visoje Turkijoje, todėl čia galima visą savaitę susiplanuot taip, kad kiekvieną dieną praleistumėte vis skirtingame paplūdimyje, o vakarais apžiūrinėtumėte senamiestį ir žavingąjį uostą. Iš kitos pusės - Fetija turi galybę unikalių lankytinų vietų, kurios gali ne tik žavėti, bet ir bauginti. Didžiuliai Jus supantys kalnai turės tikrai ką pasiūlyti, o uoloje iškaltas Amynto kapas ir vaiduokliškasis akmeninis Kajako kaimas gali sukelti lengvus šiurpuliukus. Nepaminėjome trečiosios pusės - aktyvios pramogos adrenalino mėgėjams! Vandens sportas, o gal skrydis parasparniu virš Fetijos? Dar reikėtų pagalvoti, ar 7 naktų pakaks apžiūrėti viską...

Paplūdimys yra visai šalia - kelios minutės automobiliu nuo Fetijos centro (apie 3km). Jei norite ,,kitaip'' pasiekti šį paplūdimį, rinkitės vandens taksi.

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!
F