Sveltos Hotel 3* viešbutis, Larnakoje, Kipre

Apie SVELTOS Hotel 3* viešbutį

Sveltos Hotel 3* – išlaikęs senovės graikų architektūros grožį.  Viešbutis įsikūręs: Turistinėje zonoje, Dekelia rajone, antroje viešbučių linijoje. Apie 200 m iki paplūdimio, apie 9 km  iki miesto centro, apie 21 km  iki Larnakos oro uosto.

Jaukioje viešbučio teritorijoje yra baseinas (prie kurio skėčiai ir gultai – nemokamai), restoranas, baras, konferencijų salė, bei automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbutyje galėsite nemokamai žaisti lauko ir stalo tenisą, krepšinį, apsilankyti treniruoklių salėje, vakariniuose renginiuse nemokamai (2 kartus per savaitę). Vaikučiai galės pliuškentis baseine vaikams arba žaisti su aukle (už papildomą mokestį)

Vaikučiai galės pliuškentis atvirame vaikams skirtame baseine. Taip pat tėveliai galės užsakyti auklę pagal atskirą užklausimą, už papildomą mokestį

Viešbučio numeryje yra oro kondicionierius, televizorius (su palydovinę TV), telefonas, vonios reikmenys, plaukų džiovintuvas, mini šaldytuvas, o bendrose patalpose Wi-Fi internetas – nemokamas.

Paplūdimys miesto, stambaus žvyro/akmenuotas (smulkūs akmenukai,  tarp paplūdimio ir viešbučio yra kelias. Paplūdimyje, skėčiai, gultai už papildomą mokestį.

Kita informacija

Viešbutis Sveltos 3* pastatytas 1984 metais. Paskutinį kartą atnaujintas 2013 metais.

Viešbutį sudaro vienas 3-jų aukštų pastatas, kuriame yra 46 numeriai:

Standard Twin Room tipo numeriai (maks. 3 asm., 26 m2, vieno kambario numeris, vonios kambarys, balkonas su vaizdu į apylinkes).

Apgyvendinimas su gyvūnais: negalimas

Kelionės užsakynas su skrydžiu ir viešbučiu užsakymas


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!