Side Crown Serenity 5* viešbutis Sidėje, Turkijoje

Apie Side Crown Serenity 5* viešbutį

Side Crown Serenity 5* viešbutis turi nedidelę, bet labai tvarkingą ir prižiūrėtą teritoriją, nuosavą smėlio paplūdimį su baru. Čia skanus maistas ir dirba paslaugus ir draugiškas personalas, netoliese yra vietinis turgus. Viešbutis įsikūręs 55 km iki Antalijos oro uosto, apie 15 km iki Manavgato, apie 12 km iki Sidės miesto, apie 3 km iki Giundogdu gyvenvietės, apie 600 m iki nuosavo paplūdimio iki kurio važinėja autobusas.

Viešbučio teritorijoje rasite 2 atvirus baseinus su 4 vandens kalneliais ir uždarą baseiną (prie baseino paplūdimio skėčiai, gultai ir paplūdimio rankšluosčiai yra nemokami). Čia rasite vieną pagrindinį restoraną ir 2 la carte tipo restoranus (italų, turkiškas, meksikietiškas – pagal išankstinę rezervaciją, už papildomą mokestį). Taip pat viešbutyje yra 5 barai, SPA centras, parduotuvės ir drabužių skalbimo paslaugos ir interneto kavinė už papildomą mokestį.

Viešbutis pasiūlys pasinaudoti nemokamomis jo paslaugomis: galėsite žaisti stalo tenisą, smiginį, petankę, linksmintis diskotekoje, dalyvauti pramoginiuose renginiuose, sportuoti treniruoklių salėje, užsiimti paprasta arba vandens aerobika, gimnastika ir žinoma kaip gi be turkiškos pirties ir saunos. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti masažą, išsinuomoti vandens sporto priemones arba žaisti žaidimo automatais.

Vaikučiai galės linksmintis vaikų klube (4–12 metų), dūkti žaidimų aikštelėje, pliuškentis atvirame arba uždarame baseine.

Viešbučio numeryje rasite laminatu išklotas grindis, televizorių (yra rusiški kanalai), centrinį oro kondicionierių, plaukų džiovintuvą, nemokamą mini barą (vanduo, gaivieji gėrimai – kasdien), dušą, balkoną, virdulį ,arbatos ir kavos rinkinį. Numeriai tvarkomi kasdien, patalynė keičiama 3 kartus per savaitę. Už papildomą mokestį galite užsisakyti seifo numeryje paslaugą. Internetas WIFI yra registratūroje už papildomą mokestį.

Paplūdimys yra nuosavas – smėlio. Čia nemokamai galėsite naudotis paplūdimio baru, skėčiais, gultais, čiužiniais, bei paplūdimio rankšluosčiais. Iki paplūdimio važinėja autobusas (dienos metu).

KITA INFORMACIJA

Viešbutį sudaro pagrindinis 4-ių aukštų pastatas ir papildomas 2-jų aukšto pastatas.

Eco rooms tipo numeriai (apatiniame aukšte, maks. 2 asm., +/- 32 m2).

Standard rooms tipo numeriai (maks. 3 asm., +/- 32 m2).

Deluxe room tipo numerių (maks. 3 asm., +/- 40 m2).

Dviejų kambarių family room land view tipo numeris (2 miegamieji atskirti durimis, maks. 4+1 asm., 44 m2).

Family room deluxe pool view tipo numeriai (2 miegamieji atskirti durimis, maks. 4+1 asm., 44 m2).

 

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!