SHERWOOD GREENWOOD RESORT 4* viešbutis, Kemere Turkijoje

SHERWOOD GREENWOOD RESORT 4* viešbutis, Kemere Turkijoje

Apie SHERWOOD GREENWOOD RESORT 4* viešbutį

SHERWOOD GREENWOOD RESORT 4* – labai gražus, jaukus ir gerai vertinamas (booking.com svetainėje 7,9 balais iš 10!) 4* viešbutis įsikūręs vaizdingoje Goiniuko gyvenvietėje, atokiau nuo miesto. Apie 55km iki Antalijos oro uosto, apie 9km iki Kemero miesto ir apie 180m(per kelią) iki nuosavo paplūdimio.

Viešbučio teritorijoje rasite: SPA centrą, 1 uždarą baseina, 1 atvirą baseiną (kuriame (kaip ir paplūdimyje) rankšluosčiai, skėčiai ir gultai – nemokamai), 4 barai (vienas paplūdimyje, kuriame gėrimai nemokami), 2 restoranai (1 a la carte) ir 2 vandens kalneliai, interneto kavinė (už papildomą mokestį), parduotuvės, belaidis internetas (nemokamas registratūroje), kirpykla, drabužių skalbimo paslaugos,

Viešbutis pasiūlys pasinaudoti jo paslaugomis:  nemokamai mėgausitės sauna, turkiška pirtimi, užsiiminėsite aerobika, gimnastika, sportuosite treniruoklių salėje, dalyvausite pramoginiuose renginiuose, eisite į diskoteką, žaisite tenisą, smiginį, krepšinį, mini futbolą, lauko tenisą (teniso kortų apšvietims už papildomą mokestį), petankę, šaudysite iš lanko, . Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti atpalaiduojantį masažą, žaisti biliardą, žaidimų automatais, išbandyti vandens sporto priemones,

Vaikams įrengta žaidimų aikštelė, mini zoologijos sodas, vaikų klubas bei baseinas vaikams.

Viešbučio numeryje bus laminatu išklotos grindys, oro kondicionierius, telefonas, plaukų džiovintuvas, palydovinė televizija, balkonas, dušas, mini baras už papildomą mokestį (tuščias), seifas numeryje, už papildomą mokestį. Viešbučio personalas 3 kartus per savaitę keis patalynę ir aptarnaus numeryje visą parą už papildomą mokestį.

Paplūdimys nuosavas, stambaus žvyro/akmenuotas. Paplūdimyje skėčiai, gultai, čiužiniai nemokamai, rankšluosčiai už užstatą. Paplūdimyje yra baras (nemokamas), tualetas, dušas.

 

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!