Sentido Numa Bay viešbutis 5* viešbutis, Alanijos regionas, Avsalaras, Turkija

Apie Sentido Numa Bay viešbutis 5* viešbutį

Sentido Numa Bay viešbutis 5*– tai puiki vieta norintiems ištyrinėti viduržemio jūros pakrantę, pamatyti istorinius objektus, atsipalaiduoti viešbučio paplūdimyje, smagiai praleisti laiką vandens parke ar pasilinksminti naktiniame klube su gyva muzika. Keliautojų svetainėje TripAdvisor viešbutis įvertintas 4,5 balais iš 5! Viešbutis įsikūręs gražioje įlankoje Avsalare kurorte, kuris garsėja žalia teritorija, apie 105 km iki Antalijos oro uosto, apie 26 km iki Alanijos kurorto, šalia paplūdimio.

Viešbučio teritorijoje rasite: atvirą su vandens kalneliais ir uždarą baseiną (prie baseino paplūdimio skėčiai, gultai ir paplūdimio rankšluosčiai yra nemokami), belaidį internetą (tam tikrose vietose), pagrindinį restoraną ir 3 a la carte tipo restoranai (vienas iš jų mokamas), 3 barus. Viešbutyje yra konferencijų salė kuri talpina iki 250 žmonių. Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti SPA centre, grožio salone, pasinaudoti skalbimo paslauga ir automobilių nuoma.

Viešbutis pasiūlys pasinaudoti nemokamomis jo paslaugomis: galėsite sportuoti treniruoklių salėje, linksmintis diskotekoje, dalyvauti pramoginiuose renginiuose. Už papildomą mokestį galėsite naudotis sauna, užsisakyti masažą.

Viešbučio numeryje rasite seifą, plaukų džiovintuvą, dušą, TV, telefoną, mini barą (papildomas vandeniu), oro kondicionierių, balkoną.

Vaikučiai galės linksmintis vaikų klube (4–12 metų), žaisti žaidimų aištelėje, pliauškentis baseine.

Paplūdimys yra smėlio – žvyro. Čia nemokamai galėsite naudotis skėčiais, gultais, čiūžiniasi, bei paplūdimio rankšluoščiais.

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!