RUBI PLATINUM SPA RESORT & SUITE 5 * viešbutis, Avlaso miestelyje, netoli Alanijos, Turkijoje

Apie RUBI PLATINUM SPA RESORT & SUITE 5 * viešbutį.

Prabangus, puikiai vertinamas lankytojų, 5* viešbutis, siūlantis pasaulinio lygio aptarnavimą. Čia poilsiautojai galės klausytis gyvos muzikos, lankytis ir šokti diskotekoje. Viešbutis ypač populiarus šeimų ir porų tarpe. Sakoma, kad jame poilsiaujant, galima pasijusti įžimybę…

Įsikūręs apie 95 km iki Antalijos oro uosto, apie 22 km iki Alanijos miesto, ant jūros kranto, turintis nuosavą smėlio paplūdimį.

Viešbučio teritorijoje yra SPA centras, 6 barai, 4 restoranai, 3 baseinai, 5 vandens kalneliai, parduotuvės. Čia nemokamai galėsite mėgautis Saunos ir Turkiškos pirties malonumais, lankytis treniruoklių salėje, žaisti tenisą, paplūdimio tinklinį, smiginį. Papildomai galėsite užsisakyti nardymo pamokas, išsinuomoti motorines vandens transporto priemones ar pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu. Vaikai galės pramogauti atrakcionų parke, baseine, vaikų klube.

Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose su moderniais baldais yra mini baras, palydovinę televiziją transliuojantis TV, centrinis oro kondicionierius, telefonas. Numeriai turi balkonus. Kai kuriuos numerius galima užsisakyti su sūkurine vonia.

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!