REHANA SHARM RESORT, AQUA PARK & SPA 4*  viešbutis Šarm El Šeiche, Egipte

REHANA SHARM RESORT, AQUA PARK & SPA 4* viešbutis Šarm El Šeiche, Egipte

Apie REHANA SHARM RESORT, AQUA PARK & SPA 4* viešbutį

Tai gerai lankytojų vertinamas (tripadvisor.com net 2000 vertinimų balas 4 iš 5!) 4* viešbutis, turintis didelę ir žalią teritoriją, erdvius ir elegantiškus numerius bei maloniai nusiteikusį personalą, vandens kalnelius ir net 8 baseinus. Viešbutis įsikūręs apie 5 km iki ŠarmEl Šeicho oro uosto, apie 18 km iki Nama Bei įlankos, apie 30 km iki senamiesčio, NabqBay regione, antroje viešbučių linijoje.

Viebučio teritorijoje yra 6 barai, 1 restoranas ir 4 a lacarte (už papildomą mokestį), net 8 baseinai (1 šildomas žiemos sezonu. Prie baseino skėčiai, gultai, čiužiniai, rankšluosčiai – nemokamai), vandens pramogų parkas, parduotuvės, limuzinų paslaugos, interneto kavinė. Tai pat REHANA SHARM RESORT, AQUA PARK & SPA 4* viešbutis pasiūlys nemokamai apsilankyti diskotekoje, vakariniuose renginiuose su gyva muzika, treniruoklių salėje, išbandyti aerobiką, žaisti vandens polo, krepšinį, smiginį, stalo ir lauko tenisą, mini futbolą. Už papildomą mokestį galėsite atsipalaiduoti pirtyje ir saunoje, sūkurinėje vonioje, užsisakyti masažą, apsilankyti nardymo centre.

Vaikučiai galės džiaugtis vandens kalneliu, trimis baseinais, žaidimų aikštele ir vaikų klubu.

Paplūdimys koralinis (Rehana Royal Beach & SPA, įėjimas į vandenį tik nuo pontono), rekomenduojama speciali avalynė. Paplūdimyje skėčiai, gultai ir čiužiniai – nemokamai.

Viešbučio numeryje rasite: plytelėmis išklotas grindis, seifą (nemokamas), centrinį oro kondicionierių, plaukų džiovintuvą, balkoną arba terasą, mini barą, palydovinę televiziją, vonią arba dušą.

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!