Automobilių parkavimas oro uoste

Automobilių parkavimas Vilniaus oro uoste arba automobilių parkavimas Kauno oro uoste - vos kelių mygtukų paspaudimu. Užsisakykite parkavimą oro uoste internetu ir mėgaukitės atostogomis nuo pat pradžių. Automobilių parkingas Vilniaus oro uoste arba automobilių parkingas Kauno oro uoste - vis labiau populiarėjanti paslauga, kuri ne tik taupo keliautojų laiką, bet ir ypač patogiai leidžia nuosavu transportu pasiekti kelionės tikslą. Automobilio parkavimas prie Vilniaus oro uosto arba automobilio parkavimas prie Kauno oro uosto internetu - saugu, greita ir patogu!

Dažniausiai užduodami klausimai

Parkavimo aikštelės išsidėsčiusios aplink Vilniaus oro uostą atstumu nuo 30m iki 500m. Kuo arčiau oro uosto - tuo kaina aukštesnė, todėl vertėtų įsivertinti ar turite sunkius lagaminus ir norite arti esančios aikštelės, ar mielai pasivaikščiosite ir atstumas Jums ne problema. Mūsų automobilių aikštelės pirkimo platformoje internetu, paspaudus ant (i) ženklo, atsidarys visa instrukcija kaip nuvykti iki aikštelės. Ją taip pat ji bus atsiųstą į el paštą kai įsigysite paslaugą.

Automobilių parkavimo aikštelė Kauno oro uoste yra priešais įėjimą - įvažiuojant į oro uostą ji yra vienintelė, todėl ją tikrai pastebėsite ir patogiai galėsite pasistatyti automobilį šalia įėjimo.

Nors tai individualus klausimas, tačiau jei yra galimybė - tikrai taip. Sutaupysite laiko, atvyksite ir išvyksite patogiai nuosavu transportu, tad prieš kelionę nepatirsite papildomų nuovargio minučių, o po kelionės galėsite saugiai ir greitai grįžti namo.