LJULJAK 3* viešbutis, Auksinių kopų kurortas, Bulgarijoje

Apie LJULJAK 3* viešbutį

LJULJAK 3* lankytojų gerai vertinamas viešbutis, booking.com svetainėje renkantis 7,6 balus iš 10! Viešbutis įsikūręs ramesnėje Auksinių kopų kurorto dalyje (28km nuo Varnos oro uosto), apie 350 m iki miesto centro ir apie 400 m nuokalnėn iki paplūdimio. Kasryt Jums šypsosis paslaugus personalas, o išėjus į lauką džiugins nedidelė, tačiau jauki ir žalia teritorija su baseinu, kuriame gultai ir skėčiai nemokami. Viešbutis rekomenduojamas visų kategorijų turistams.

Viešbučio teritorijoje rasite restoraną talpinantį net 140 žmonių, atvirą baseiną šalia kurio nemokami gultai ir skėčiai, nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Už papildomą mokestį galėsite naudotis drabužių skalbimo ir valymo paslaugomis, belaidžiu internetu ir seifu. Taip pat viešbučio teritorijoje yra teikiamos ir automobilių nuomos paslaugos.

Viešbutis pasiūlys už papildomą mokestį atsipalaiduoti masažais, žaisti stalo tenisą ar biliardą.

Vaikučiams specialiai atskirta dalis pagrindiniame baseine. Viešbutyje yra žaidimų aikštelė.

Viešbučio numeryje rasite plytelėmis išklotas grindis, mini šaldytuvą, televizorių, telefoną, balkoną, vonią, individualų oro kondicionierių. Viešbučio personalas kasdien tvarkys numerius, kas antrą dieną keis rankšluosčius, kas 2 dienas keis patalynę, o už papildomą mokestį galėsite užsisakyti aptarnavimą numeriuose.

Paplūdimys smėlio. Už papildomą mokestį galėsite naudoti gultais ir skėčiais.

Viešbutyje yra šių tipų numeriai:

Standard tipo numeriai (dvigulė lova arba 2 viengulės lovos, išskleidžiamas fotelis, maks. 3 asm., 30 m2);

Superior Room tipo numeriai (2-3 aukštuose, visiškai atnaujinti numeriai, dvigulė lova arba 2 viengulės lovos, išskleidžiamas fotelis, maks. 3 asm., 30 m2);

Double Large Room tipo numeriai (dvigulė lova arba 2 viengulės lovos, 2 išskleidžiami foteliai, maks. 2+2 arba 3 asm., 30 m2);

Apartment tipo numeriai (miegamasis su dvigule lova, svetainė su išlankstoma sofa ir viengule lova, kambariai atskirti durimis, maks. 3+2 arba 4 asm., 45 m2);

Apartment Superior tipo numeriai (2-3 aukštuose, visiškai atnaujinti numeriai, miegamasis su dvigule lova, svetainė su išlankstoma sofa ir viengulė lova, kambariai atskirti durimis, maks. 3+1 arba 4 asm., 45 m2).

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


DĖMESIO! Kainų ir vietų skaičius – ribotas ir kintantis! Nepraleisk progos ir įsigyk kelionę jau dabar!

TURIME IR PLATESNĮ VIEŠBUČIŲ BEI KELIONIŲ DATŲ PASIRINKIMĄ, TAD GALIME PASIŪLYTI JŪSŲ NORUS ATITINKANČIĄ KELIONĘ – SUSISIEKITE SU MUMIS EL.PAŠTU info@labaspasauli.lt IR TAPKITE ĮSPŪDŽIŲ MILIJONIERIAIS KARTU SU MŪSŲ KOMANDA!

Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!