Kada geriausia lankytis Graikijoje? 🤔

Apie Graikiją

Graikija garsėja ne vien tik kultūriniu paveldu, bet taip pat ir salomis, kurių suskaičiuojama net virš 2000. Nors keliautojai dažniausiai renkasi Kosą, Kretą, Santorinį ar Rodą, tačiau kitos salos bei žemyninė Graikijos dalis taip pat yra vertos dėmesio. Labai verta nuvykti į Graikiją spalio – lapkričio mėnesį per alyvuogių derliaus nuėmimo šventę.

Kada geriausia vykti į Graikiją?

Geriausias laikas aplankyti Graikiją – tai pavasario, ankstyvos vasaros (gegužė, birželis) ir rudens (rugsėjis, spalis) mėnesiai. Šiuo metu oras ne per karštas, o atsiveriantis peizažas kupinas pavasarinių žiedų ir nuostabios gamtos panoramų. Žiemą Graikija neretai užmiega žiemos miegu, turistinė infrastruktūra apmiršta, kai kurios salos užsidaro nuo lankytojų. Daugelis viešbučių, sezoninių kavinių ir restoranų uždaro duris nuo lapkričio galo iki balandžio pradžios. Graikijos klimatas labai įvairus – priklauso kurioje šalies dalyje esate. Šiaurėje žiemos gali būti šaltos, o vasaros karštos ir drėgnos, pietuose vyrauja jūrinis klimatas, su švelniomis žiemomis ir sausomis karštomis vasaromis. Spalio viduryje daugelyje regionų prasideda lietūs, todėl oras išlieka pakankamai lietingas ir šaltas iki vasario mėnesio.

Turite klausimų?

Daugiau blogo įrašų...

PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą! PILDYK kelionės paklausimo anketą - GAUK geriausią pasiūlymą!