Turkija, 5*, ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 naktys

Svajonės Turkijoje pildosi. Viešbutis UTOPIA World 5* su gražia panorama, didele teritorija, vandens kalneliais ir pilnas kelionės paketas su ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, dabar tik nuo 520 Eur asmeniui!

Truputis Turkijos.

Nuostabūs paplūdimiai, debesų netemdoma saulė, žydra šilta jūra, kalnuotas kraštovaizdis, antikinės architektūros palikimas, svetingi ir draugiški žmonės, medumi varvantys saldumynai… Galima būtų dar tęsti ir tęsti. Tačiau svarbiausia, kad Turkija – nepakartojamų atostogų šalis dėl puikiai suderinto rytietiško šalies kolorito ir nepriekaištingo vakarietiško aptarnavimo. Tad nenuostabu, kad šiltą Turkijos pajūrį mėgsta turistai iš viso pasaulio, žinoma ir iš Lietuvos. Turkija jau eilę metų išlieka populiariausia atostogų kryptimi. Itin didelis viešbučių pasirinkimas, platus kainų spektras, nuostabus klimatas ir kokybiškas nuoširdus aptarnavimas – visa tai Turkija, į kurią vis norisi sugrįžti.

Alanija

Tarp bananų ir citrinmedžių sodų plytinti Alanija garsėja subtropiniu klimatu ir puikiais paplūdimiais, didingomis seldžiukų epochos (apie 1230 m.) kalnų pilimis, siauromis senamiesčio gatvelėmis bei spalvingomis parduotuvėmis. Šio regiono paplūdimiai didžiuojasi Mėlynosios vėliavos apdovanojimais, o gausybė viešbučių jūros pakrantėse pritraukia milijonus poilsiautojų. Labai svarbus Alanijos privalumas – didelis nebrangių viešbučių pasirinkimas. Dar būtina paminėti, kad būtent maudynių sezonas čia pats ilgiausias – nuo balandžio pabaigos iki pat lapkričio. Renkantis Alaniją turėkite omenyje, kad nuo oro uosto iki kurorto dvi valandos kelio, tačiau laikas neprailgsta, nes kelias vingiuoja palei nuostabias jūros pakrantes.

Kelionės organizatorius: „Teztour”

Tessšvykstame: iš Vilniaus

Kai keliauja 2 suaugę: (Standartinis numeris)

 

2019.05.01, kaina asmeniui – 690€, su  ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 naktys;

2019.05.14, kaina asmeniui – 690€, su  ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 naktys;

2019.09.28, kaina asmeniui – 648€, su  ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 naktys;

Kai keliauja 2 suaugę ir 1 vaikas (nuo 3 – 13 metų).

2019.05.01, kaina asmeniui – 520€, su  ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 naktys;

2019.05.14, kaina asmeniui – 520€, su  ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 naktys;

2019.09.28, kaina asmeniui – 519€, su  ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 naktys;

(puikios kainos ir kitomis datomis – teiraukitės info@labaspasauli.lt )

Žvilgsnis į Alaniją

Kas yra įskaičiuota

  • Skrydis Vilnius – Antalija – Vilnius;
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
  • 20 kg registruojamas bagažas, 8 kg rankinis bagažas;
  • 7 naktų apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu.

DĖMESIO! Nepamirškite, kad vykstant į ES ar Šengeno erdvei nepriklausančias valstybes (Turkiją, Egiptą, JAE, Tailandą ir kt.), privaloma turėti piliečio pasą (nepriklausomai nuo keliautojo amžiaus), kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo atostogų pabaigos, kitu atveju – galimai būsite neįleisti į šalį! Visą informaciją keliaujantiems rasite ČIAhttp://keliauk.urm.lt/lt/location

UTOPIA WORLD HOTEL 5 * – šeimų atostogoms pritaikytas viešbutis turintis vandens kalnelius ir 15 000 kv. metrų ploto vandens pramogų parką. Viešbutis yra ant kalvos nuo kurios atsiveria nuostabi panorama. Verta paminėti, kad daugelis viešbučio numerių – su vaizdu į jūrą. Viešbutis Tripadvisor.com svetainėje vertinamas net 4,5 balais iš 5! Įsikūręs apie 155 km iki Antalijos oro uosto, apie 20 km iki Alanijos miesto, apie 2 km iki Machmutlaro miestelio, apie 150 m iki nuosavo paplūdimio.

Viešbučio teritorijoje rasite 6 barus, 6 atvirus baseinus (prie baseino paplūdimio rankšluosčiai nemokamai), 8 vandens kalnelius, 3 a lacarte restoranus (osmanų, itališkas ir žuvies – pagal rezervaciją, už papildomą mokestį), kirpyklą, parduotuves, 3 konferencijų sales (88-600 asm.), gydytojo kabinetą. Taip pat galėsite užsisakyti drabužių valymo paslaugas, skalbimo paslaugas.

Viešbutis pasiūlys pasinaudoti jo paslaugomis. Galėsite nemokamai lankytis treniruoklių salėje, pramoginiuose renginiuose, diskotekoje, klausytis gyvos muzikos, atsipalaiduoti saunoje ir turkiškoje pirtyje,  pažaisti lauko ir stalo tenisą, mini futbolą, krepšinį, tinklinį, pasimėgauti sūkurinės vonios malonumais, užsiiminėti vandens aerobiką. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti nardymo pamoką, motorines vandens transporto priemones, užsisakyti atpalaiduojantį masažą.

Vaikučiai galės pliuškentis vaikiškame baseine, dūkti vaikų klube, (4-12 m.), valgyti nuo vaikiško švediško stalo, žaidimų aikštelėje, čiuožinėti ant vandens kalnelių.

Paplūdimys nuosavas, stambaus žvyro akmenuotas, paplūdimyje skėčiai, gultai čiužiniai, rankšluosčiai – nemokamai. Autobusas iki paplūdimio kas 15min.

Daugiau apie UTOPIA WORLD 5* viešbutį

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu

Norėdami užsakyti kelionė užpildykite užklausos formą)DĖMESIO! Kainų ir vietų skaičius – ribotas ir kintantis! Nepraleisk progos ir įsigyk kelionę jau dabar!

TURIME IR PLATESNĮ VIEŠBUČIŲ BEI KELIONIŲ DATŲ PASIRINKIMĄ, TAD GALIME PASIŪLYTI JŪSŲ NORUS ATITINKANČIĄ KELIONĘ – SUSISIEKITE SU MUMIS EL.PAŠTU info@labaspasauli.lt IR TAPKITE ĮSPŪDŽIŲ MILIJONIERIAIS KARTU SU MŪSŲ KOMANDA!

Paklausimas

Jūsų vardas*

El. paštas*

Jūsų žinutė ar klausimas

Naujienlaiškio prenumerata

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!