Bulgarija, 3*, viskas įskaičiuota, 7 naktys

Pasitikime šiltąjį sezoną Bulgarijoje! Skrydis, pervežimai ir 7 naktys gerai vertinamame 3* viešbutyje su viskas įskaičiuota tik 324€!!!

Bulgarija – turtingos istorijos ir grakščių paplūdimių oazė

Tai viena seniausių Europos šalių su itin spalvinga ir turtinga istorija. Įsikūrusi Balkanų pusiasalyje, kryžkelėje tarp Vakarų ir Centrinės Europos bei Artimųjų ir Vidurio Rytų.

Tokių paplūdimių kaip Bulgarijos gali pavydėti ir Ispanija, ir Turkija, ir Graikija – plačių (Albenos kurorte net 150–200 m pločio), švelnaus auksinio smėliuko. Gamta padovanojo bulgarams nuostabias pakrantes, kuriomis jie puikiai rūpinasi ir prižiūri. Net 11 paplūdimių apdovanoti Mėlynosios vėliavos apdovanojimu, o Auksinių kopų kurortas pripažintas vienu geriausių Europoje. Tad jei mėgstate mėgautis saulės voniomis vartydamiesi ant smėliuko – idealiausia atostogų vieta Jums – Bulgarija.

Auksinės kopos.

Tai pats didžiausias Juodosios jūros šiaurinės pakrantės kurortas, esantis nacionalinio parko teritorijoje. Populiarumu lenkia savo kaimynus ne vien dėl nuostabių paplūdimių, gausybės pramogų, bet ir dėl visai netoli esančio Varnos oro uosto. Auksinės kopos šiandien labai šiuolaikiškas kurortas, tačiau šios vietos istorija prisimenama iki šių dienų. Legenda pasakoja apie šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje netoli Varnos miesto, piratų paslėptą lobį. Tačiau žemė, norėdama nubausti nedorėlius piratus, visą paslėptą auksą pavertė nuostabiu smėliu – pačiu švariausiu, smulkiausiu visoje Juodosios jūros pakrantėje. Paplūdimio juosta čia tęsiasi apie 6 km, plotis vietomis siekia iki 100 metrų. Tai ekologiškai švarus kurortas, gavęs tarptautinį Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Kurortas garsėja ir daugybe mineralinio vandens šaltinių, kurie puikiai panaudojami sveikatingumo bei SPA centruose.

Kelionės organizatorius: Tez Tour

Išvykstame:

LJULJAK 3* HOTEL

Kai keliauja 2 suaugę

2019.05.27, kaina asmeniui – 324 €, su viskas įskaičiuota, 7 naktys;

2019.06.14, kaina asmeniui – 386€, su viskas įskaičiuota, 7 naktys;

(puikios kainos ir kitomis datomis – teiraukitės info@labaspasauli.lt )

Žvilgsnis į Bulgariją, Auksines kopas, Varnos miestą

Kas yra įskaičiuota

  • Skrydis Vilnius – Varna– Vilnius;
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
  • 20 kg registruojamas bagažas, 5 kg rankinis bagažas;
  • Kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos;
  • 7 naktų apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu.

Apie LJULJAK viešbutį:  Lankytojų gerai vertinamas viešbutis, booking.com svetainėje renkantis 7,7 balus iš 10! Viešbutis įsikūręs ramesnėje Auksinių kopų kurorto dalyje (28km nuo Varnos oro uosto), apie 350 m iki miesto centro ir apie 400 m nuokalnėn iki paplūdimio. Nedidelė, tačiau labai jauki ir žalia teritorija su baseinu, kuriame gultai ir skėčiai nemokami. Taip pat yra įsikūręs restoranas. Už papildomą mokestį galėsite naudotis Wi-Fi internetu, mėgautis masažais, žaisti biliardą ar stalo tenisą. Tvarkingi ir erdvūs numeriai, kuriuose yra televizorius, mini šaldytuvas bei telefonas. Paslaugus personalas. Rekomenduojamas viešbutis visų kategorijų turistams.

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu

DĖMESIO! Kainų ir vietų skaičius – ribotas ir kintantis! Nepraleisk progos ir įsigyk kelionę jau dabar!

TURIME IR PLATESNĮ VIEŠBUČIŲ BEI KELIONIŲ DATŲ PASIRINKIMĄ, TAD GALIME PASIŪLYTI JŪSŲ NORUS ATITINKANČIĄ KELIONĘ – SUSISIEKITE SU MUMIS EL.PAŠTU info@labaspasauli.lt IR TAPKITE ĮSPŪDŽIŲ MILIJONIERIAIS KARTU SU MŪSŲ KOMANDA!

Domina kelionė ar turite klausimų?
Facebook

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!