Kelionės į Maljorka

Spalvingoji Maljorka

Maljorka – didžiausia Belearų ir visos Ispanijos sala. Gaivios viduržemio jūros skalaujami balto smėlio paplūdimiai (vanduo toks skaidrus, kad mėgautis jūros sodų grožiu galėsite tiesiog nuo kranto) ir šilto klimato lepinama gamta (plotas apie 3640 kv/m) gali pasigirti kontrastingu kraštovaizdžiu (nuostabūs kalnai bei lygumos), meno bei kultūros šedevrais, archeologiniais griuvėsiais, didingais, žadą atimančiais, istoriniais bei religiniais statiniais ir net vienais gražiausių pasaulyje kelių.

Salos sostinėje, Palmoje, pajusite tikrą Ispanišką dvasią, kuri savo ramiu gyvenimo ritmu sužavės ir leis mėgautis labai įvairiomis atostogomis – čia galite pajusti ne tik ore tvyrančią viduramžių didybę, (apžiūrint Palmos pilį, Katedrą ar kitus istorinių statinių šedevrus), tačiau ir modernę, šiuolaikišką prabangą siūlančią barų, klubų ir parduotuvių įvairovę.

Jaunimui – atskira salos jaunimo sostinė. Nesibaigiantys vakarėliai ir linksmybės jaunimo apsuptyje – tavo atostogų numeris 1? Maljorka tikrai turi ką pasiūlyti – jaunimas iš viso pasaulio ir nemiegantis Magalufo kurortas, tai idealus kokteilis bet kokiam vakarėlių liūtui.

Kelionės į Maljorka – idealių atostogų formulės.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!