Kada geriausia vykti į Turkiją?

Kada geriausia vykti į Turkiją?

Antalija – vienas populiariausių Turkijos regionų. Šis regionas traukia turistus savo saulės šiluma, nuostabaus grožio paplūdimiais bei smaragdinio skaidrumo jūra. Atvėsus orams Lietuvoje lietuviai mielai skrenda atostogauti į Turkiją. Turkija gali pasiūlyti platų pramogų spektrą aktyvių pramogų mėgėjams, taip pat turistai dažniausiai sugrįžta į tuos pačius viešbučius dėl kokybiško ir nuoširdaus aptarnavimo.

Kada geriausia keliauti?
Maudymosi sezonas trunka nuo balandžio iki spalio (jūros vanduo šilčiausias liepos – rugsėjo mėnesiais). Antalijos regione vyrauja tik du sezonai – pavasaris ir vasara. Žydras dangus ir krištolinė jūra kviečia mėgautis atostogomis ilgai besitęsiantį vasaros sezoną, tačiau ir žiemos metu lankytis yra malonu: temperatūra apylinkėse dienos metu visus metus vidutiniškai nenukrenta žemiau 15 laipsnių. Geriausia į Antalijos regioną keliauti vasaros sezono metu, tačiau norint išvengti pačių kaitriausių dienų, didžiausio turistų antplūdžio ir aukštų kainų – geriausia rinktis pačią sezono pradžią ar jo pabaigą, t.y. balandžio, gegužės arba rugsėjo, spalio mėnesius. Turėkite omeny, kad balandis – tai pati šiltojo sezono pradžia, taigi jūros vanduo dar nėra stipriai įšilęs (siekia apie 19-21 laipsnių šilumos), o spalio mėnuo – pati sezono pabaiga. Šiais mėnesiais gali veikti mažiau užeigų, apgyvendinimo įstaigų ir pramogų nei sezono įkarščio metu.

Orai
Dėl palankaus klimato Antaliją pamėgo daugybė turistų. Kadangi Turkija yra subtropinėje klimato juostoje vasaros dažniausiai būna karštos ir drėgnos.

Vidutinė oro temperatūra 

Oro temperatūra

Vidutinė vandens temperatūra 

 

 

 

undefined

Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!