HOLIDAY PARK 4* viešbutis Bulgarijoje, Auksinių kopų kurorte

Apie HOLIDAY PARK 4* viešbutį

HOLIDAY PARK 4* viešbutis esantis strategiškai patogioje vietoje, apsuptas žalios erdvės ir visai šalia jūros, booking.com svetainės lankytojų vertinamas 8.0 balais iš 10! Viešbutis įsikūręs Auksinių kopų kurorte, apie 30 km iki Varnos oro uosto, apie 500 m iki kurorto centro ir apie 300 m iki paplūdimio.

Viešbučio teritorijoje rasite restoraną talpinantį 140 asmenų, valiutos keityklą, 2 barus (fojė ir prie baseino), nemokamą belaidį internetą, atvirą ir nešildomą baseiną, o šalia jo nemokamus skėčius, gultus ir čiužinius, paplūdimio rankšluosčiai už užstatą. Viešbutyje teikiamos automobilių nuomos paslaugos. Už papildomą mokestį galėsite naudotis seifu, skalbykla, drabužių valymo paslaugomis ir automobilių stovėjimo aikštele.

Viešbutis pasiūlys nemokamai pasinaudoti jo paslaugomos. Apsilankyti pramoginiuose renginiuose, žaisti tenisą, stalo tenisą, krepšinį, mini futbolą, tinklinį, lankytis aerobikos ir vandens aerobikos užsiėmimuose, saunoje, treniruoklių salėje. Už papildomą mokestį galėsite mėgautis masažu, žaisti elektroninius žaidimus ir išsinuomoti teniso inventorių.

Vaikučiai galės dūkti žaidimų aikštelėje, maudytis pagrindinio baseino skyriuje vaikams bei linksmintis pramoginiuose renginiuose vaikams.

Viešbučio numeryje rasite kilimine danga išklotas grindis, televizorių (palydovinė televizija), telefoną, dušą, plaukų džiovintuvą, mini šaldytuvą, balkoną, nemokamą belaidį internetą, individualų oro kondicionierių. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti aptarnavimą numeryje. Viešbučio personalas kasdien tvarkys numerius, kas 2 dienas keis patalynę, rankšluosčiai keičiami juos palikus ant žemės vonios kambaryje.

Paplūdimys smėlio. Už papildomą mokestį galėsite naudotis skėčiais, gultais ir čiužiniais.

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!