Eftalia Splash Resort Hotel 5* viešbutis, Alanijoje, Turkijoje

Apie EFTALIA SPLASH RESORT 5* viešbutį

Eftalia Splash Resort 5* šeimų pamėgtas viešbutis. Turi gražią teritoriją ir jaukius numerius. Garsėja aukštu aptarnavimo lygiu ir išplėtota infrastruktūra. Įsikūręs apie 100 km iki Antalijos oro uosto, apie 18 km iki Alanijos miesto ir apie 600 m iki nuosavo paplūdimio.

Viešbučio teritorije rasite uždarą ir atvirą baseiną su 11 vandens kalnelių (prie baseino: skėčiai, gultai, čiužiniai – nemokamai). Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Jūsų laukia pagrindinis restoranas ir 4 a la carte tipo restoranai (italų, turkiškas, grill, azijietiškas pagal išankstinę rezervaciją, už papildomą mokestį, Eftalia Island viešbutyje) ir net 6 barai. Taip pat viešbutyje rasite kirpyklą, SPA centrą, parduotuves, konferencijų salę (maks. 150 asm.), drabužių skalbimo paslaugą.

Viešbutis pasiūlys pasinaudoti nemokamomis jo paslaugomis: pažaisti stalo tenisą, futbolą, tinklinį(Eftalia Island), krepšinį, smiginį, pasinaudoti teniso kortais (kieta danga). Jus turėsite galimybę atsipalaiduoti turkiškoje pirtyje, ar saunoje. Galėsite sportuoti treniruoklių salėje, užsiimti aerobika, ar vandens aerobika. Jūsų lauks pramoginiai renginiai (Eftalia Island paplūdimyje), gyva muzika (tam tikromis dienomis) ir žinoma diskoteka (Eftalia Island paplūdimyje). Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti masažą, pirtį, teniso inventorių, teniso korto,ar futbulo aikštės apšvietimą, naudotis žaidimo automatais. Taip pat galėsite išsinuomoti vandens sporto priemones.

Viešbučio numeryje rasite laminatu išklotas grindis, balkoną, mini barą (nemokamai vanduo – kasdien), dušą, plaukų džiovintuvą, individualų oro kondicionierių, telefoną, bei televizorių su rusiškais kanalais. Numeriai tvarkomi kasdien, patalynė keičiama 2 kartus į savaitę. Už papildomą mokestį galite išsinuomoti seifą.

Paplūdimys yra nuosavas stambaus žvyro/akmenuotas. Čia nemokamai galėsite naudotis paplūdimio baru, skėčiais, gultais, čiužiniais. Paplūdimio rankšluosčiai už užstatą.

Vaikučiai galės linksmintis vaikų klube (Explorers 4–12 metų), žaisti žaidimų aikštelėje, pliuškentis baseine ir čiuožti, net 3 kalneliais.

Kita informacija

Standard room tipo numeriai – 28 m2;

Large room tipo numerių (vieno kambario šeimyninis numeris, maks. 3+1 asm., 32 m2; one bedroom – 1 french bed tipo lova, 1 viengulė lova ir sofa);

Vieno kambario family room tipo numerių (dviejų kambarių, maks. 3+1 asm., 32 m2).

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!