Eftalia Splash Resort Hotel 5* viešbutis, Alanijoje, Turkijoje

Apie EFTALIA SPLASH RESORT 5* viešbutį

Eftalia Splash Resort 5* šeimų pamėgtas viešbutis su išplėtota infrastruktūra ir vandens kalneliais. Graži teritorija ir jaukūs numeriai. Garsėja paslaugiu aptarnavimu. Įsikūręs apie 100 km iki Antalijos oro uosto, apie 18 km iki Alanijos miesto ir apie 600m iki nuosavo paplūdimio.

Viešbučio teritorijoje rasite uždarą ir 5 lauko baseinus su 11 vandens kalnelių (prie baseino: skėčiai, gultai, čiužiniai – nemokamai). Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Jūsų laukia pagrindinis restoranas ir A La Carte tipo restoranas, 6 barai, konferencijų salė (maks.150 asm.), amfiteatras. Taip pat už papildomą mokestį galėsite apsilankyti kirpykloje, SPA centre, parduotuvėse, pasinaudoti drabužių skalbimo paslaugomis, automobilių nuoma, gydytojo paslaugomis.

Viešbutis pasiūlys pasinaudoti nemokamomis jo paslaugomis: pažaisti stalo tenisą, futbolą, tinklinį(Eftalia Island), krepšinį, smiginį, pasinaudoti teniso kortais (kieta danga). Jus turėsite galimybę atsipalaiduoti turkiškoje pirtyje, ar saunoje. Galėsite sportuoti treniruoklių salėje, užsiimti aerobika arba vandens aerobika. Jūsų lauks pramoginiai renginiai (Eftalia Island paplūdimyje), gyva muzika (tam tikromis dienomis) ir žinoma diskoteka (Eftalia Island paplūdimyje). Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti masažą, garinę pirtį arba sūkurinę vonią, teniso inventorių, teniso korto,ar futbolo aikštės apšvietimą, naudotis žaidimo automatais, žaisti mini golfą. Taip pat galėsite išsinuomoti vandens sporto priemones.

Vaikučiai galės linksmintis vaikų klube (4–12 metų), žaisti žaidimų aikštelėje, pliuškentis atvirame arba uždarame baseine. Linksmintis vaikų diskotekoje. Restorane yra atskiras vaikiškas meniu ir vaikiškos kėdutės. Galima užsisakyti vaikišką lovytę. Už papildomą mokestį galima užsisakyti vežimėlį.

Viešbučio numeryje rasite laminatu išklotas grindis, balkoną, mini barą (nemokamai vanduo – kasdien), vonios kambarį, telefoną, plaukų džiovintuvą, individualų oro kondicionierių, telefoną, bei televizorių su rusiškais kanalais. Numeriai tvarkomi kasdien, patalynė keičiama 2 kartus į savaitę, o rankšluosčiai 3 kartus per savaitę. Už papildomą mokestį galite išsinuomoti seifą.

Paplūdimys yra nuosavas, smėlio su akmenukais. Čia nemokamai galėsite naudotis paplūdimio baru, skėčiais, gultais, čiužiniais. Paplūdimio rankšluosčiai už užstatą. Kas 15 minučių važinėja autobusiukas kuris veža iki paplūdimio.

Kita informacija:

Viešbutyje yra šių tipų kambariai:
– Standard (vaizdas į baseiną/gatvę maks. 2+1 asm., 28 kv.m , vaizdas į baseiną/gatvę)
– Standard Big (maks. 2+2 asm., 32 kv.m)
– Family A (50 kv.m., maks. 4+1 asm., 2 miegamieji)
Viešbutyje yra kambarių pritaikytų asmenims su negalia.

Detalesnė informaciją apie restoranus ir barus:
– pagrindinis restoranas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė)
– restoranas A la Carte (mokama, būtina išankstinė rezervacija, 19:00-21:00)
– fojė baras (10:00-23:00)
– baras prie baseino (10:00-23:00)
​- baras paplūdimyje (10:00-23:00)
– užkandžių baras (12:00-16:00)
– kavinė (11:00-17:00)
– disko baras (00:00-02:00) – mokama

Viešbutis dirba pagal “Viskas įskaičiuotą” maitinimo sistemą (10:00-23:00):
– pusryčiai, vėlyvi pusryčiai, pietūs, vakarienė – švediškas stalas
– užkandžiai (11:00-23:00)
– kava, gėrimai (11:00-17:00)
– ledai (14:00-16:00)
– vieitnės gamybos alkoholiniai ir gaivieji gėrimai
Mokamai: šviežiai spaustos sultys per pusryčius, importiniai gėrimai, kokteiliai, turkiška kava.

Viešbutis pasilieka teisę keisti teikiamų paslaugų sąrašą, laiką ir kainoraštį.

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!