BEST DELTA 4* viešbutis, Ispanijoje, Maljorkoje

Apie BEST DELTA 4* viešbutį:

BEST DELTA 4* – gerai lankytojų vertinamas 4* viešbutis (svetainėje Booking.com 7,5 balais iš 10!), kuris yra įsikūręs netoli tokių kurortinių zonų, kaip Arenalis ir Playa de Palma, tylioje vietoje. Viešbučio teritoriją supa sodai, šalia yra golfo laukai. Iki jūros apie 1km, iki paplūdimio apie 6km.

Viešbučio teritorijoje yra  nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, 2 baseinai su nemokamais gultais ir skėčiais (1 uždaras), restoranas, užkandžių baras ir televizijos salė. Vaikams įrengtas atskiras skyrius baseine, vaikų klubas, žaidimų kambarys ir aikštelė.

BEST DELTA 4* viešbutyje nemokamai galėsite žaisti mini golfą, stalo žaidimus, smiginį, naudotis treniruoklių sale bei dalyvauti pramoginiuose renginiuose. Numeryje rasite telefoną, plaukų džiovintuvą, oro kondicionierių, seifą, televizorių (su palydovinę TV), mini šaldytuvą, o Wi-Fi internetu naudositės nemokamai.

Vaikučiai galės žaisti žaidimų kambaryje ir žaidimų aikštelėje, dūkti vaikų klube (6-12 metų), pliuškentis pagrindinio baseino skyriuje vaikams.

Paplūdimys miesto, smėlio.  Paplūdimyje skėčiai, gultai už papildomą mokestį.

Kita informacija

2016 metais pilnai atnaujinti visi numeriai.

Standard room tipo numeriai (2 viengulės lovos arba dvigulė lova, 24 m2)

Galima atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis: Visa, Mastercard, Euocard

Apgyvendinimas su gyvūnais: neįmanomas

 

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!