AYDINBEY GOLD DREAM HOTEL 5* viešbutis Alanijoje, Turkijoje

AYDINBEY GOLD DREAM HOTEL 5* viešbutis Alanijoje, Turkijoje

Apie AYDINBEY GOLD DREAM HOTEL 5* viešbutį:

Nedidelis tačiau jaukus 5* viešbutis su aktyvia animacine programa. Puikiai vertinamas keliautojų – Tripadvisor.com svetainėje, net 4 balais iš 5! Įsikūręs apie 110 km iki Antalijos oro uosto, apie 25 km iki Alanijos miesto, apie 50 m iki paplūdimio per požeminę perėją.

Viešbučio AYDINBEY GOLD DREAM HOTELteritorijoje rasite: penkis barus,  tris restoranus, keturis  baseinus (prie baseino skėčiai, gultai, čiužiniai nemokamai, o rankšluosčiai už užstatą), keturis vandens kalnelius, biblioteką, parduotuves, kirpyklą, SPA centrą ir kt. Svečiai galės nemokamai lankytis saunoje ir turkiškoje pirtyje, treniruoklių salėje,  vakarinėje diskotekoje, pramoginiuose renginiuose bei klausytis gyvos muzikos, išbandyti aerobika (taip pat ir vandens), žaisti smiginį, stalo ir lauko tenisą, krepšinį, šaudyti  iš lanko. Už papildomą mokestį galėsite išsinuomoti vandens transporto priemonę, užsisakyti masažą, žaisti biliardą ir žaidimų automatais. Vaikučiai galės linksmintis ant vandens kalnelių, vaikiškame baseine, žaidimų aikštelėje ir pramogauti vaikų klube.

Numeryje rasite: seifą (už papildomą mokestį), individualų oro kondicionierių, vonią, plaukų džiovintuvą, nemokamą minibarą (vanduo, gaivieji gėrimai – papildymas kasdien), palydovinę televiziją, balkoną.

Paplūdimys nuosavas stambaus žvyro/akmenuotas. Baras paplūdimyje – nemokamas. Čia gultai, čiužiniai ir skėčiai nemokamai, o rankšluosčiai už užstatą.

Video

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!