Sentido Turan Prince 5* viešbutis Sidės kurorte, Turkijoje

Apie Sentido Turan Prince 5* viešbutį:

Sentido Turan Prince 5* – pasalinio lygio aptarnavimu lepinantis, prabangus 5* viešbutis su stilingai dekoruotais numeriais. Čia mėgausitės komplekso teikiamomis SPA paslaugomis, galėsite lankytis vandens pramogų parke, pasivaikščioti išpuoselėtoje žalioje teritorijoje. Jauki atmosfera ir smėlio paplūdimys leis pajusti prabangos ir tikro poilsio skonį. Vakare galima klausytis gyvos muzikos (mažiausiai du kartus per savaitę), lankytis diskotekoje ir pasimėgauti vakarine programa, čia – gausu veiklos tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Viešbutis įsikūręs apie 55 km iki Antalijos oro uosto, apie 12 km iki Sidės miesto, ant jūros kranto.

Viešbučio teritorijoje yra: SPA centras, 11 barų, 4 restoranai, konferencijų salė, baseinai, parduotuvės, 4 vandens kalneliai. Čia nemokamai galėsite mėgautis sauna ir turkiška pirtimi bei sūkurine vonia, užsiiminėti aerobika, sportuoti treniruoklių salėje. Galėsite žaisti lauko ir stalo tenisą, tinklinį, išbandyti šaudymą iš lanko, mini futbolą, krepšinį, smiginį. Vaikams pramogų netrūks – jie galės linksmintis 4-uose vandens kalneliuose, žaidimų aikštelėje, baseine ir vaikų klube.

Viešbučio interjeras prabangus ir šiuolaikiškas. Numeriuose yra mini baras, telefonas, palydovinė televiziją transliuojantis TV, centrinis oro kondicionierius.

Kelionės užsakymas su skrydžiu ir viešbučiu


Atsiliepimai

Jurgita

,,Laba diena,

Ačiū labai už nuostabias atostogas,viskas nerealiai. Nuo pirmų operatyvių pasiūlymų, patarimų dėl kelionės, vietos, laiko ir kainos pasiūlymų iki grįžimo. Viešbutis irgi tikrai super, tobulas su vaikais (net keliais) puikiai pailsėjome. Personalas paslaugus, linksmas, draugiškas. Vieta švari, maistas skanus. Pramogos, renginiai super. Kartotume dar ir dar, o į agentūrą vėl kreipsimės dėl kitų atostogų.

Ačiū ačiū ačiū didelis labai.”

Kelionės data: 2019.04.28-05.09

Palikti komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai

Naujienlaiškio prenumerata

Būk pirmas, kuris sužinos apie geriausius pasiūlymus!